MUDr. Hana Dudásová Kompasová

MUDr. Hana Dudásová Kompasová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Hornopotočná 1, Trnava, Trnavský kraj
MUDr. Hana Dudásová Kompasová
MUDr. Hana Dudásová Kompasová
Žiadne recenzie

Informácie

Doktorka MUDr. Hana Kompasová je popredná slovenská plastová chirurgička pracujúca na oddelení Plastickej chirurgie v nemocnici Nitra. Vykonáva predovšetkým zákroky viacdňovej plastickej chirurgie, ktoré sú náročnejšie a vyžadujú si hospitalizáciu pacientov. Počas rokov svojej odbornej praxe načerpala mnoho skúseností, ktoré využíva predovšetkým pri predoperačných vyšetreniach. Kladie dôraz na dôkladné vyšetrenie, ktoré vedie k stanoveniu postupu, ktorý zohľadňuje špeciálne charakteristiky každého prípadu. Pacienti oceňujú jej profesionálny prístup a ľudskosť, s ktorou ku každému prípadu pristupuje.

MUDr. Hana Kompasová je špecialistkou na chirurgické zákroky viacdňovej plastickej medicíny. Do portfólia pani doktorky patria všetky typy operácií, ako napríklad: plastická operácia, uší a nosa, prsné implantáty a ich výmena, odstránenie znamienok a kožných derivátov, operácia očných viečok či liposukcia alebo korekciu jaziev a injekčné výplne.

Plastické operácie MUDr. Hana Kompasová vykonáva s ohľadom na každého pacienta. Výhodou sú bohaté skúsenosti, ktoré doktorka nadobudla na rôznych školeniach a prednáškach, ktorých sa pravidelne zúčastňuje. Snaží sa, aby výsledný efekt vždy zodpovedal prianiam a požiadavkám klientov. Tí sú s prácou doktorky veľmi spokojní a radi sa k nej vracajú Oceňujú aj progresívne a moderné metódy, ktorá MUDr. Hana Kompasová pri operáciách používa. Tie majú za dôsledok zefektívniť a zrýchliť operáciu a taktiež celkovú pooperačnú dobu hojenia.

Oddelenie Plastickej chirurgie, na ktorom MUDr. Hana Kompasová patrí medzi tie najmodernešie zariadenia verejnej zdravotnej starostlivosti na Slovensku. Celá nemocnica je moderne vybavená a doktori a zdravotnícky personál je neustále odborne vzdelávaní, aby pacientom dokázal ponúknuť tie najlepšie služby v oblasti estetickej a plastickej medicíny. Zároveň zariadenie spĺňa prísne domáce a európske normy a zákony. Klienti oceňujú predovšetkým priateľský prístup zdravotníckeho personálu, ktorý na klinike vytvára pocit domova a pohody.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Obrázky (1)

Kliniky

BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny

BELLEZA - klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.