MUDr. Hana Dudásová Kompasová

MUDr. Hana Dudásová Kompasová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Hornopotočná 1, Trnava, Trnavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
MUDr. Hana Dudásová Kompasová
MUDr. Hana Dudásová Kompasová
Žiadne recenzie

Informácie

  • 361 návštev profilu

Doktorka MUDr. Hana Kompasová je popredná slovenská plastová chirurgička pracujúca na oddelení Plastickej chirurgie v nemocnici Nitra. Vykonáva predovšetkým zákroky viacdňovej plastickej chirurgie, ktoré sú náročnejšie a vyžadujú si hospitalizáciu pacientov. Počas rokov svojej odbornej praxe načerpala mnoho skúseností, ktoré využíva predovšetkým pri predoperačných vyšetreniach. Kladie dôraz na dôkladné vyšetrenie, ktoré vedie k stanoveniu postupu, ktorý zohľadňuje špeciálne charakteristiky každého prípadu. Pacienti oceňujú jej profesionálny prístup a ľudskosť, s ktorou ku každému prípadu pristupuje.

MUDr. Hana Kompasová je špecialistkou na chirurgické zákroky viacdňovej plastickej medicíny. Do portfólia pani doktorky patria všetky typy operácií, ako napríklad: plastická operácia, uší a nosa, prsné implantáty a ich výmena, odstránenie znamienok a kožných derivátov, operácia očných viečok či liposukcia alebo korekciu jaziev a injekčné výplne.

Plastické operácie MUDr. Hana Kompasová vykonáva s ohľadom na každého pacienta. Výhodou sú bohaté skúsenosti, ktoré doktorka nadobudla na rôznych školeniach a prednáškach, ktorých sa pravidelne zúčastňuje. Snaží sa, aby výsledný efekt vždy zodpovedal prianiam a požiadavkám klientov. Tí sú s prácou doktorky veľmi spokojní a radi sa k nej vracajú Oceňujú aj progresívne a moderné metódy, ktorá MUDr. Hana Kompasová pri operáciách používa. Tie majú za dôsledok zefektívniť a zrýchliť operáciu a taktiež celkovú pooperačnú dobu hojenia.

Oddelenie Plastickej chirurgie, na ktorom MUDr. Hana Kompasová patrí medzi tie najmodernešie zariadenia verejnej zdravotnej starostlivosti na Slovensku. Celá nemocnica je moderne vybavená a doktori a zdravotnícky personál je neustále odborne vzdelávaní, aby pacientom dokázal ponúknuť tie najlepšie služby v oblasti estetickej a plastickej medicíny. Zároveň zariadenie spĺňa prísne domáce a európske normy a zákony. Klienti oceňujú predovšetkým priateľský prístup zdravotníckeho personálu, ktorý na klinike vytvára pocit domova a pohody.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Zákroky

Dermatológia

Kozmetické ošetrenia

Operácie intímnych partií

Obrázky (1)

Požiadajte MUDr. Hana Dudásová Kompasová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!