Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Dental Care, s. r. o.

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Dental Care, s. r. o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Dental Care, s. r. o.

Motto:

Bezbolestné ošetrenie

Uvítanie

DENTAL CARE, s.r.o., je súkromné stomatologické centrum, ktoré poskytuje úrovňou nadštandardné služby svojim klientom. Vysokokvalifikovaný personál pod vedením MUDr. Dollingera zabezpečuje kvalitnú starostlivosť podľa potrieb a možností klientov. Naše stomatologické centrum sa nachádza v príjemnom prostredí s moderným technologickým vybavením ambulancií. Vďaka najnovším technológiám a materiálom, ktoré používame, vám v DENTAL CARE poskytneme tú najlepšiu a najkvalitnejšiu starostlivosť o vaše zuby

DENTAL CARE sa vám prispôsobí - nemusíte čakať v rade, objednáte sa na presnú hodinu, ktorá vám najviac vyhovuje. Ku všetkým našim pacientom sa správame nadštandardne - individuálny prístup a podrobné konzultácie sú samozrejmosťou, a v nových farebných priestoroch sa bude páčiť aj vašim deťom. DENTAL CARE vlastní všetky potrebné prístroje vrátane intraorálnej kamery, digitálneho panoramatického a intraorálneho rtg, vďaka ktorým vám vie poskytnúť komplexné služby - od vyšetrenia a bežných zákrokov až po stomatologickú chirurgiu.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Naše služby ponúkame súkromným klientom, ale i firmám a organizáciám – ponúkame výhodné balíčky služieb už pri minimálnom počte 5 zamestnancov

Typy výkonov:
 • Estetická stomatológia

 • Detská stomatológia, pečatenie zubov

 • Endodoncia

 • Dentálna hygiena pre deti a dospelých

 • Stomatologická chirurgia

 • Implantológia

 • Komplexné vyšetrenia

 • Parodontológia

 • Protetika

Naša klinika

Náš tím tvoria skúsení lekári s individuálnym prístupom ku každému klientovi. Cieľom našich lekárov je pomôcť, poradiť našim klientom, rešpektujúc ich možný strach z ošetrenia a na základe zisteného stavu poskytnúť najkvalitnejší stomatologický úkon.

Náš tím pod vedením MUDr. Dollingera, stomatológa s dlhoročnou praxou v zahraničí a odbornými skúsenosťami vo všetkých oblastiach stomatológie hlavne estetickej a detskej sa obzvlášť usiluje svojich klientov ošetrovať bezbolestne prostredníctvom lokálnej anestézy.

Nájdete nás na Námestí sv. Františka 14, v bratislavskej časti Karlova Ves. V našich moderných priestoroch centra sa budete cítiť pohodlne, a istotne sa bude páčiť i Vašim deťom.

 

 

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Bielenie zubov
Keramické fazety
Keramické korunky
Zubné implantáty
Zubné miniimplantáty

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Nám. Sv. Františka 14
Bratislava
Karlova Ves
Slovenská republika