Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Dental Care, s. r. o.

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Dental Care, s. r. o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Dental Care, s. r. o.

Motto:

Bezbolestné ošetrenie

Uvítanie

DENTAL CARE, s.r.o., je súkromné stomatologické centrum, ktoré poskytuje úrovňou nadštandardné služby svojim klientom. Vysokokvalifikovaný personál pod vedením MUDr. Dollingera zabezpečuje kvalitnú starostlivosť podľa potrieb a možností klientov. Naše stomatologické centrum sa nachádza v príjemnom prostredí s moderným technologickým vybavením ambulancií. Vďaka najnovším technológiám a materiálom, ktoré používame, vám v DENTAL CARE poskytneme tú najlepšiu a najkvalitnejšiu starostlivosť o vaše zuby

DENTAL CARE sa vám prispôsobí - nemusíte čakať v rade, objednáte sa na presnú hodinu, ktorá vám najviac vyhovuje. Ku všetkým našim pacientom sa správame nadštandardne - individuálny prístup a podrobné konzultácie sú samozrejmosťou, a v nových farebných priestoroch sa bude páčiť aj vašim deťom. DENTAL CARE vlastní všetky potrebné prístroje vrátane intraorálnej kamery, digitálneho panoramatického a intraorálneho rtg, vďaka ktorým vám vie poskytnúť komplexné služby - od vyšetrenia a bežných zákrokov až po stomatologickú chirurgiu.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Naše služby ponúkame súkromným klientom, ale i firmám a organizáciám – ponúkame výhodné balíčky služieb už pri minimálnom počte 5 zamestnancov

Typy výkonov:
 • Estetická stomatológia

 • Detská stomatológia, pečatenie zubov

 • Endodoncia

 • Dentálna hygiena pre deti a dospelých

 • Stomatologická chirurgia

 • Implantológia

 • Komplexné vyšetrenia

 • Parodontológia

 • Protetika

Naša klinika

Náš tím tvoria skúsení lekári s individuálnym prístupom ku každému klientovi. Cieľom našich lekárov je pomôcť, poradiť našim klientom, rešpektujúc ich možný strach z ošetrenia a na základe zisteného stavu poskytnúť najkvalitnejší stomatologický úkon.

Náš tím pod vedením MUDr. Dollingera, stomatológa s dlhoročnou praxou v zahraničí a odbornými skúsenosťami vo všetkých oblastiach stomatológie hlavne estetickej a detskej sa obzvlášť usiluje svojich klientov ošetrovať bezbolestne prostredníctvom lokálnej anestézy.

Nájdete nás na Námestí sv. Františka 14, v bratislavskej časti Karlova Ves. V našich moderných priestoroch centra sa budete cítiť pohodlne, a istotne sa bude páčiť i Vašim deťom.

 

 

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Plastická chirurgia
Bielenie zubov
Keramické fazety
Keramické korunky
Zubné implantáty
Zubné miniimplantáty
Zubné lekárstvo
Dentálna hygiena
Endodoncia
Liečba paradentózy (prístroj Vector)
Stomatochirurgia
Zirkónové (celokeramické) implantáty
Zubné výplne

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Nám. Sv. Františka 14
Bratislava
Karlova Ves
Slovenská republika