AMASTU esthetic

AMASTU esthetic Premium

(2 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
4 adresy v Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj... Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 41 hodín
AMASTU esthetic Premium
(2 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 325 návštev profilu

Estetický salón AMASTU esthetic funguje na princípe rovnováhy krásy tela aj mysle a svojim klientom preto ponúka spojenie kozmetických a estetických ošetrení a relaxácie. AMASTU esthetic je oáza pokoja, kam môžete prísť zabudnúť na okolitý svet, sústrediť sa na seba a zároveň sa zveriť do rúk odborníkom na estetickú medicínu a kozmetiku. Profesionalita sa tu snúbi s citlivým individuálnym prístupom a samozrejmosťou je používanie len tých najmodernejších a najkvalitnejších technológií, postupov a produktov.

Salón AMASTU esthetic má momentálne štyri pobočky. Každá ponúka jedinečnú kombináciu zákrokov a ošetrení.

Vo svojej pobočke v Liptovskom Mikuláši ponúka AMASTU esthetic laserovú epiláciu celého tela. Salón využíva len tie najlepšie technológie, preto na laserovú epiláciu používajú alexandritový laser Candela GentleLASE Pro, ktorý je svojou kvalitou dlhodobo na špičke dostupných technológií. Nájdete tu tiež hneď niekoľko zákrokov estetickej medicíny. Patrí medzi ne aplikácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej na vyplnenie vrások, zväčšenie pier či konturáciu tváre. Keďže si v salóne zakladajú na prirodzenej kráse, klienti nemusia mať obavy z prehnane výrazného výsledku - v AMASTU iba podčiarknu to, čo je na žene krásne. Medzi ďalšie ošetrenia, ktoré salón ponúka, patrí drakuloterapia, pri ktorej sa použije vlastná krvná plazma klienta na regeneráciu a omladenie pokožky. Ošetrenie pomôže nielen s vráskami ale je účinné aj pri hojení jaziev po akné. Klienti tu ale môžu podstúpiť aj mezoterapiu, laserovú fotorejuvenizáciu a ajurvédsku terapiu Tarani.

V salóne v Bratislave môžu klienti podstúpiť laserovú epiláciu celého tela a fotorejuvenizáciu. Fotorejuvenizácia alebo fotoomladenie je zákrok, pri ktorom laser preniká hlboko do pokožky bez narušenia kože a pomocou tepelnej energie pomáha redukovať pigmentové škvrny a rozšírené cievky, zpevňuje a rozžiaruje pokožku, čím pleť vyzerá mladšie a má zjednotený tón. Klienti tu nájdu tiež celú radu kozmetických ošetrení, ako napríklad chemický peeling, ošetrenie Hydra Beauty, či mezoterapia.

Salón AMASTU esthetic v Žiline ponúka laserovú epiláciu celého tela a laserovú fotorejuvenizáciu tváre, krku a dekoltu. Môžete tu podstúpiť drakuloterapiu a mezoterapiu. Z estetickej medicíny tu nájdete zákroky na aplikáciu botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej. Z kozmetických ošetrení v salóne nájdete ajurvédsku terapiu Tarani.

Pobočka AMASTU esthetic v Trenčíne klientom ponúka rovnako ako ostatné pobočky laserovú epiláciu laserom Candela GentleLASE Pro a laserovú fotorejuvenizáciu. Tak isto tu nájdete zákroky drakuloterapia, mezoterapia a ajurvédska terapia Tarani.

Salóny AMASTU esthetic sa vyznačujú svojim jednoduchým a čistým interiérom plným prírodných farieb a materiálov, v ktorom klienti môžu na chvíľu vypnúť a oddýchnuť si. Salóny nájdete v Bratislave na Kopčianskej 8, v Liptovskom Mikuláši na Garbiarskej 2854, v Trenčíne na Mierovom námestí 35 a v Žiline na Mariánskom námestí 29/6.

Recenzie (2)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Amastu môžem len odporúčať! Konečne som sa zbavila večného problému s chĺpkami a popri tom som vyskúšala aj drakuloterapiu. Všetky ošetrenia boli profesionálne a veľmi prijemne. Teším sa na ďalšiu návštevu!

Dobrý deň, navštívila som Amastu v Liptovskom Mikuláši a v Bratislave. Absolvovala som laserovú epiláciu. Páčil sa mi profesionálny a zároveň priateľsky prístup personálu, všetko mi bolo vysvetlené. Epilácia prebehla bez komlikácii a výsledky som vid...Čítať ďalej

Požiadajte AMASTU esthetic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (22)

Videá (1)

Požiadajte AMASTU esthetic o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!