Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska

Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska Premium

(3 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 23 hodín
Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska Premium
(3 Recenzie)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 2695 návštevy profilu

Health & Beauty Clinic v Košiciach pod vedením MUDr. Stely Muránskej ponúka svojim pacientom širokú škálu estetických a kozmetických zákrokov. Klinika sa zameriava najmä na riešenie intímnych problémov a laserové zákroky estetickej gynekológie. O pacientov sa tu stará odborný tím kozmetológov a doktorov so zameraním na gynekológiu, chirurgiu, genetiku a ultrazvukovú diagnostiku. Vďaka rokom praxe a zápalu pre svoje poslanie poskytujú len tú najšpičkovejšiu starostlivosť, čo sa odráža aj na množstve spokojných pacientov.

V Health & Beauty Clinic nájdete špecialistov na laserové zákroky na riešenie intímnych problémov. V oblasti estetickej gynekológie sa sústreďujú na najnovšie neinvazívne laserové zákroky, aby svojim klientkám poskytli účinné riešenia na intímne problémy bez skalpela a dlhej rekonvalescencie. Pomôžu vám tu vyliečiť chronické vaginálne zápaly, stresovú inkontinenciu, suchosť v intímnej oblasti či vaginálnu atrofiu spôsobenú vekom alebo pôrodom a to všetko vďaka GYNOLASERu. GYNOLASER je novinka v laserových prístrojoch na intímnu oblasť, ktorý pomáha omladiť a remodelovať pošvový vchod a vagínu, a to rýchlo a bezbolestne. Vyliečením celej škály vaginálnych problémov tak nielen uľaví od nepríjemných pocitov, ale pomôže aj k lepšiemu a príjemnejšiemu sexuálnemu životu.

Medzi ďalšie laserové ošetrenia, ktoré môžete v Health & Beauty Clinic podstúpiť patrí laserová epilácia celého tela ako aj laserový resurfacing. Laserový resurfacing je zákrok na omladenie pleti používaný na tvár, krk a dekolt, ktorý pomáha odstrániť jemné vrásky, jazvy po akné a pigmentové škvrny. Výsledkom je mladšie vyzerajúca pleť so zjednoteným tónom. Health & Beauty Clinic však ponúka aj neinvazívnu blefaroplastiku, neinvazívny lifting, mezoterapiu, liečbu hyperhidrózy botulotoxínom, či urologickú a rehabilitačnú liečbu rázovou vlnou

Klinika je vyhľadávaná aj klientkami, ktoré túžia po jemnom a prirodzenom zväčšení pier. Nemusia sa obávať kačacieho efektu, v Health & Beauty Clinic si zakladajú na prirodzenom výsledku, kedy na vyčarovanie dokonalých pier stačí len malé množstvo kyseliny hyalurónovej, ktorá pery mierne vyplní a najmä hydratuje.

MUDr. Stela Muránska, ktorá figuruje ako odborný garant Health & Beauty Clinic, vyštudovala všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach a do získania atestácie I. stupňa pracovala v Nemocnici L. Pasteura v Košiciach na oddelení gynekológie a pôrodníctva. Svoj záujem o gynekológiu neustále rozvíja účasťou na domácich aj zahraničných kurzoch.

Moderné priestory Health & Beauty Clinic, v ktorých sa budete cítiť príjemne a diskrétne počas celej vašej návštevy, nájdete v Košiciach na Masarykovej 17/A na 2. poschodí.

Zákroky:

  • neinvazívna labioplastika, korekcia jaziev po nástrihu

Centrum/Lekár sa špecializuje na:

  • laserové gynekologické ošetrenia

Hlavné zákroky

Estetická medicína

Dermatológia

Kozmetické ošetrenia

Operácie intímnych partií

Spojte sa s nami na našich sociálnych sieťach

Social pack

Recenzie (3)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Dlho som zvažovala zvačšenie pier kyselinou hyalurónovou, no nikdy som sa k tomu neodhodlala až doteraz, kedy som vyskúšala pani doktorku Muránsku. Veľmi som sa obávala bolesti, no už po pár minútach po nanesení znecitlivujúceho krému som vedela, že...Čítať ďalej

Ambulancia perfektná! Lekári su tiež. Bola som u MUDr.Alla Derevianko. Velmy milá lekarka! ODPORÚČAM! ĎAKUJEM!

Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska · 25. 4. 2023

Ďakujeme za recenziu a milé slová. Prajeme pekný deň a pevné zdravie.

Nádherná klinika a perfektný prístup pani doktorky, ako po odbornej, tak aj po ľudskej stránke. Môj dlhoročný intímny problém vyriešený, vrelo odporúčam ;)

Požiadajte Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (42)

Požiadajte Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Rejuvenizacia pred tehotenstvom
Odpoveď odborníka · 12. 9. 2022

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za otázku. Vaginálna rejuvenizácia je pred tehotenstvom nie len vhodná, ale v 30tke aj odporúčaná. Nemá žiaden negatívny vplyv na tehotenstvo, navyše po ošetrení je popôrodná rekonvalescencia rýchlejšia. Pre viac...

Čítať ďalej
Požiadajte Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!