Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska

Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska Premium

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Masarykova 17/A, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 2 hodín
Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska Premium
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 1118 návštevy profilu

Health & Beauty Clinic v Košiciach pod vedením MUDr. Stely Muránskej ponúka svojim pacientom širokú škálu estetických a kozmetických zákrokov. Klinika sa zameriava najmä na riešenie intímnych problémov a laserové zákroky estetickej gynekológie. O pacientov sa tu stará odborný tím kozmetológov a doktorov so zameraním na gynekológiu, chirurgiu,genetiku a ultrazvukovú diagnostiku. Vďaka rokom praxe a zápalu pre svoje poslanie poskytujú len tú najšpičkovejšiu starostlivosť, čo sa odráža aj na množstve spokojných pacientov.

V Health & Beauty Clinic nájdete špecialistov na laserové zákroky na riešenie intímnych problémov. V oblasti estetickej gynekológie sa sústreďujú na najnovšie neinvazívne laserové zákroky, aby svojim klientkám poskytli účinné riešenia na intímne problémy bez skalpela a dlhej rekonvalescencie.Pomôžu vám tu vyliečiť chronické vaginálne zápaly, stresovú inkontinenciu, suchosť v intímnej oblasti či vaginálnu atrofiu spôsobenú vekom alebo pôrodom a to všetko vďaka GYNOLASERu. GYNOLASER je novinka v laserových prístrojoch na intímnu oblasť, ktorý pomáha omladiť a remodelovať pošvový vchod a vagínu, a to rýchlo a bezbolestne. Vyliečením celej škály vaginálnych problémov tak nielen uľaví od nepríjemných pocitov, ale pomôže aj k lepšiemu a príjemnejšiemu sexuálnemu životu.

Medzi ďalšie laserové ošetrenia, ktoré môžete v Health & Beauty Clinic podstúpiť patrí laserová epilácia celého tela ako aj laserový resurfacing. Laserový resurfacing je zákrok na omladenie pleti používaný na tvár, krk a dekolt, ktorý pomáha odstrániť jemné vrásky, jazvy po akné a pigmentové škvrny. Výsledkom je mladšie vyzerajúca pleť so zjednoteným tónom. Health & Beauty Clinic však ponúka aj neinvazívnu blefaroplastiku, neinvazívny lifting, mezoterapiu, liečbu hyperhidrózy botulotoxínom, či urologickú a rehabilitačnú liečbu rázovou vlnou.

MUDr. Stela Muránska, ktorá figuruje ako odborný garant Health & Beauty Clinic, vyštudovala všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach a do získania atestácie I. stupňa pracovala v Nemocnici L. Pasteura v Košiciach na oddelení gynekológie a pôrodníctva. Svoj záujem o gynekológiu neustále rozvíja účasťou na domácich aj zahraničných kurzoch.

Moderné priestory Health & Beauty Clinic, v ktorých sa budete cítiť príjemne a diskrétne počas celej vašej návštevy, nájdete v Košiciach na Masarykovej 17/A na 2. poschodí.

Zákroky:

  • neinvazívna labioplastika, korekcia jaziev po nástrihu

Centrum/Lekár sa špecializuje na:

  • laserové gynekologické ošetrenia

Zákroky

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Nádherná klinika a perfektný prístup pani doktorky, ako po odbornej, tak aj po ľudskej stránke. Môj dlhoročný intímny problém vyriešený, vrelo odporúčam ;)

Požiadajte Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Spojte sa s nami

Obrázky (24)

Požiadajte Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Požiadajte Health & Beauty Clinic MUDr. Stela Muránska o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!