MUDr. Pavel Novák

MUDr. Pavel Novák

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Líščie údolie 43, Bratislava, Bratislavský kraj
MUDr. Pavel Novák
MUDr. Pavel Novák
Žiadne recenzie

Informácie

MUDr. Pavel Novák vyštudoval všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne. Hneď po ukončení štúdia nastúpil do Krajskej nemocnice Tomáše Bati v Zlíne na traumatologické oddelenie, kde zostal niekoľko rokov, počas ktorých zložil atestačnú skúšku I. stupňa z odboru chirurgie. Neskôr však v rámci tej istej nemocnice prestúpil na oddelenie plastickej chirurgie, kde pôsobil jeden rok. Jeho profesionálne cesty ho následne zaviedli do ACL Zlín - Zlínské laser centrum, do Kliniky plastickej a estetickej chirurgie vo Fakultnej nemocnice sv. Anny v Brne a taktiež do súkromnej klinikyEstela, kde MUDr. Pavel Novák pôsobí ako vedúci lekár plastickej chirurgie. Motivon Clinic je jeho pôsobisko na Slovensku.

MUDr. Pavel Novák zložil špecializačnú atestáciu z odboru plastickej chirurgie v roku 2007. Venuje sa hneď niekoľkým oblastiam chirurgie - rekonštrukčnej chirurgii, estetickej chirurgii a chirurgii ruky.

Bratislavská Motivon Clinic, na ktorej MUDr. Pavel Novák na Slovensku pôsobí, je súkromná klinika plastickej a estetickej chirurgie najvyššieho štandardu, ktorú založil MUDr. Khalid Alzahrani. Klinika si dáva za cieľ poskytovať špičkovú profesionálnu starostlivosť, no ku každému jednému pacientovi pristupuje celý tím Motivon Clinic srdečne a so skutočným záujmom. Pacienti tu okrem moderných ambulancii vybavených tými najnovšími a najlepšími technológiami nájdu luxusné izby, vďaka ktorým bude ich pooperačný pobyt na klinike o niečo pohodnejší a príjemnejší.

Na Motivon Clinic môžete podstúpiť celú radu kozmetických a estetických zákrokov a ošetrení. Medzi zákroky plastickej chirurgie, ktoré na klinike nájdete, patrí operácia horných a dolných očných viečok, plastická operácia nosa, otoplastika, facelift, operácia brucha (abdominoplastika), liposukcia a aj následná transplantácia autológneho tuku, zákroky na zväčšenie, zmenšenie či modeláciu prsníkov (vrátane operácie gynekomastie) a tiež zákroky chirurgie ruky.

Motivon Clinic nájdete v krásnom prostredí Líščieho údolia v Bratislave, ktoré je dobre dostupné, no stále ponúka pokoj a prírodu v okolí.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Kliniky

Motivon Clinic

Motivon Clinic

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.