MUDr. Pavel Novák

MUDr. Pavel Novák

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Líščie údolie 43, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 48 hodín
MUDr. Pavel Novák
MUDr. Pavel Novák
Žiadne recenzie

Informácie

  • 38 návštev profilu

MUDr. Pavel Novák vyštudoval všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne. Hneď po ukončení štúdia nastúpil do Krajskej nemocnice Tomáše Bati v Zlíne na traumatologické oddelenie, kde zostal niekoľko rokov, počas ktorých zložil atestačnú skúšku I. stupňa z odboru chirurgie. Neskôr však v rámci tej istej nemocnice prestúpil na oddelenie plastickej chirurgie, kde pôsobil jeden rok. Jeho profesionálne cesty ho následne zaviedli do ACL Zlín - Zlínské laser centrum, do Kliniky plastickej a estetickej chirurgie vo Fakultnej nemocnice sv. Anny v Brne a taktiež do súkromnej kliniky Estela, kde MUDr. Pavel Novák pôsobí ako vedúci lekár plastickej chirurgie. Motivon Clinic je jeho pôsobisko na Slovensku.

MUDr. Pavel Novák zložil špecializačnú atestáciu z odboru plastickej chirurgie v roku 2007. Venuje sa hneď niekoľkým oblastiam chirurgie - rekonštrukčnej chirurgii, estetickej chirurgii a chirurgii ruky.

Bratislavská Motivon Clinic, na ktorej MUDr. Pavel Novák na Slovensku pôsobí, je súkromná klinika plastickej a estetickej chirurgie najvyššieho štandardu, ktorú založil MUDr. Khalid Alzahrani. Klinika si dáva za cieľ poskytovať špičkovú profesionálnu starostlivosť, no ku každému jednému pacientovi pristupuje celý tím Motivon Clinic srdečne a so skutočným záujmom. Pacienti tu okrem moderných ambulancii vybavených tými najnovšími a najlepšími technológiami nájdu luxusné izby, vďaka ktorým bude ich pooperačný pobyt na klinike o niečo pohodnejší a príjemnejší.

Na Motivon Clinic môžete podstúpiť celú radu kozmetických a estetických zákrokov a ošetrení. Medzi zákroky plastickej chirurgie, ktoré na klinike nájdete, patrí operácia horných a dolných očných viečok, plastická operácia nosa, otoplastika, facelift, operácia brucha (abdominoplastika), liposukcia a aj následná transplantácia autológneho tuku, zákroky na zväčšenie, zmenšenie či modeláciu prsníkov (vrátane operácie gynekomastie) a tiež zákroky chirurgie ruky.

Motivon Clinic nájdete v krásnom prostredí Líščieho údolia v Bratislave, ktoré je dobre dostupné, no stále ponúka pokoj a prírodu v okolí.

Požiadajte MUDr. Pavel Novák o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!