The result is very nice

I have been considering several things while choosing my Surgeon of rhinoplasty. During this search period, I’ve spoken to several doctors and discussed their suggestions, opinions and carefully considered their approach to myself as a patient.

When I started to consult my concerns, problems and wishes to Mrs. Dr. Skulavik, I became very quickly convinced, that this is the doctor I do want, and I do trust!

And YES, it was a very right decision!

Mrs. Dr. Jo Skulavik is an exeptional professional, with all the „must have“ attributes, that a great doctor has to have!

I felt that my doctor, Dr. Jo Skulavik, made a genuine emphatic connection - an attempt to understand how I feel and how my condition is affecting my everyday life.

She behaves absolutely professionally in all aspects of medical ethics (confidentiality, maintaining a professional distance from her patients and keeping them the important caring safe feeling at once)

My rhinoplasty got fantastic! The result is very nice and I’m happy to enjoy my beauty nose :-)____________________________________________________________________________________________Google prekladZvažovala som niekoľko vecí pri výbere môj chirurga na plastiku nosa. Počas tohto vyhľadávania obdobia, som hovoril s niekoľkými doktormi a diskutovali o svojich podnetoch, názoroch a starostlivo zvážiť svoj prístup k sebe ako pacientovi. Keď som začala konzultovať svoje obavy, problémy a priania s pani Dr Škulavík, rýchlo ma presvedčila, že je to doktor, ktorého chcem, a verím mu! A áno, to bolo veľmi správne rozhodnutie! Pani Dr Jo Škulavík je profesionálna, so všetkými "musí mať" atribútmi, ktoré skvelý lekár musí mať! Cítila som, že môj lekár, Dr Jo Škulavík, urobil skutočne dôrazné pripojenie - pochopila, ako sa cítim a ako môj stav ovplyvňuje môj každodenný život. Chová sa úplne profesionálne vo všetkých aspektoch lekárskej etiky (dôvernosti, zachovanie profesionálny odstup od svojich pacientov a ich udržiavanie na dôležité ošetrujúce bezpečný pocit naraz) Moja rinoplastika dopadla fantasticky! Výsledkom som veľmi príjemne prekvapená a som rada, za svoj krásny nos :-)

Zobraziť príspevky1 Skryť príspevky1

Hi there,
I am happy for you.I would like to see the result.Do you mind showing me picture befor surgery and after please?

Hodnotenie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania
Odborníci vo vašom okolí