MediDerm & Slim
MediDerm & Slim

MediDerm & Slim Premium

(11 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
2 adresy v Košický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MediDerm & Slim
MediDerm & Slim Premium
(11 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo Nezabudnite spomenúť, že máte kontakt od Estheticon.sk
  • Navštíviť web
  • 6038 návštev profilu

MUDr Zuzana Filkorová ukončila medicínu roku 1982 v Košiciach na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika. Už počas vysokoškolského štúdia všeobecného lekárstva sa venovala sochárstvu a modelárstvu.

Pôsobí ako špecialista v odbore všeobecné lekárstvo a akupunktúra so 40-ročnou praxou.

Estetickej medicíne sa venuje od roku 2012, aktívne sa zúčastňuje vzdelávacích kongresov a workshopov s cieľom osvojiť si nové prístupy a pokrokové techniky s ohľadom na dynamicky sa meniaci pohľad na krásu a požiadavky klientov. Pani doktorka Filkorová omladí, vyplní a vyhladí vrásky pomocou týchto zákrokov: aplikácia výplňových materiálov - kyselina hyalurónová a odstránenie vrások pomocou botulotoxínu. V ambulancii si taktiež môžete nechať aplikovať veľmi obľúbený a účinný niťový lifting pomocou dermálnych mezonití a taktiež omladiť dekolt, ruky alebo tvár mezoterapiu.

Pani doktorka Filkorová kladie veľký dôraz na použitie tých najkvalitnejších materiálov, pretože pacient, jeho spokojnosť a bezpečnosť je na prvom mieste.

Je vyhľadávanou lekárkou v Michalovciach a v okolí vďaka svojej vysokej odbornosti, precíznosti, dokonalej znalosti anatómie tváre a taktiež vďaka priateľskému prístupu a milému úsmevu.

Najväčšou odmenou za jej prácu je spokojnosť a šťastie klientov.

Ponúkame Vám jedinečný prístup k starostlivosti o krásu a zdravie. Mediderm & Slim - klinika estetickej medicíny na Štefánikovej ulici 2 v Michalovciach spája vysokú odbornosť a profesionalitu personálu a konzultáciu lekára, špičkovú technológiu najrenomovanejších svetových výrobcov, dermatokozmetických prístrojov a profesionálnu liečebno skrášľujúcu kozmetiku TEOSYAL a Skintech medicínske chemické peelingy.

Medzi ďalšie ošetrenia, ktoré klinika poskytuje patrí chemický a glykolový peeling pre vyhladenie jemných vrások, zjednotenie tónu kože, odstránenie niektorých typov pigmentových škvŕn a celkové omladenie pokožky. Pre najlepšie výsledky odporúčame sériu ošetrení. Počet jednotlivých ošetrení Vám navrhne pani doktorka. Taktiež na klinike pomôžeme od zmiernenia príznakov celulitídy, zoštíhlime neinvazívnou formou liposukcie, ponúkame korekciu jaziev či liečbu akné.

Novinkou na klinike je prístroj BTL EMSELLA, ktorý využíva vysokovýkonné fokusované elektromagnetické pole na stimuláciu hlbokých svalov panvového dna a sedacích svalov. Prístroj pomôže nielen spevniť ochabnutý zadok, ale používa sa najmä na liečbu inkontinencie, bolestí chrbta a na celkové spevnenie panvového dna, čo má pozitívne dopady na zdravie asexuálny život.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Poskytujem služby v jazykoch:

  • English
  • pусский язык
  • Slovenčina

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Akceptované spôsoby platby:

  • Hotovosť

Hlavné zákroky

Vaginálna rejuvenizácia

Na našom pracovisku pracujeme s inovatívnym pristrojom BTL EMSELLA, ktorý stimuluje hlboké svaly panvového dna a sedacie svaly, čím celkovo spevňuje panvové dno. To má množstvo pozitívnych účinkov na intímnu oblasť, od liečby inkontinencie až po spevnenie intímnych partií, čo pomôže zlešiť sexuálny život klientky.

Recenzie (11)

4.9
11 Recenzií · 100% odporúča
Kyselina hyalurónová

Odporúčam,žena sa cíti a je oveľa krajšia...

MediDerm & Slim
MediDerm & Slim · 22. 8. 2023

Ďakujem krásne, spokojnosť a šťastie klientov je pre nás prvoradé

Celý príbeh (Kyselina hyalurónová):
Zväčšenie hornej pery+fajčiarske vrasky
Zväčšenie pŕs

Profesionálny a ľudský prístup MUDr. Filkorovej. Vrelo odporúčam...

Celý príbeh (Zväčšenie pier):
Zväčšenie pier TEOSYAL

Perfektné všetko bolo dobré. Originál: Perfect everything was good .

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MediDerm & Slim o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (11)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (68)

Požiadajte MediDerm & Slim o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Článok (1)

Požiadajte MediDerm & Slim o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!