Kožné problémy na tvári po depilácii

Anonymné
Sisi
· Vytvorené: 5. 1. 2015

Pekny vecer prajem Touto problematikou sa zaoberam dlho. Pri kazdej depilacii na brade a okoli pier teda po depilacii sa mi v tejto casti vytvoria biele vyrazky su podkozne ale potom sa zapalia neviem si rady skusala som depilacne kremy na jemnu pokozku,depilujem sa aj elektrickymi depilatormi no stale mi to vyvolava tie hnusne vyrazky. Kedze som skusala aj nedepilovat sa narastli mi svetle biele chlpky a sem tam aj cierne. som zufala a hladam odbornu pomoc tiez mam problem s mastnou pletou a liecila mi to kozna lekarka liekmi na predpis- ktore sa nesmu brat ak by som chcela otehotniet no strasne ma to vysusalo ked som ich brala djhodobou aj klby a peri. takze sa snazim si cistit plet rano vecer poslucham akekolvek rady kozmeticiek a snad nasleduje aj skuska chemickeho peeling ci to pomoze neviem. Ak by ste mi vedeli pomoct budem rada :) no najlepsie v okoli vych.Slovenska :) Dakujem a prajem stastny novy rok Si

0 komentárov

Reklama

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama