injekčná výplň pri ochorení spojivového tkaniva

Simo7484277
Simo7484277
3. 6. 2022 · Posledná odpoveď: 22. 7. 2022

Dobrý deň, pred mesiacom som absolvovala aplikáciu výplne na báze zosieťovanej kyseliny hyalurónovej do brady (subperiostálne), po zákroku som nemala žiadne komplikácie, po odpuchnutí bol efekt presne podľa mojich očakávaní. Výrobca udáva predpokladané odbúranie materiálu po 8-12 mesiacoch, ja ale už teraz pozorujem výrazný úbytok objemu výplne. Je možné, že by to bolo spôsobené mojím vrodeným ochorením spoj. tkaniva (mutácia jedného typu kolagénu)? Ak áno, aký iný typ výplne by mohol mať dlhodobejší efekt? Ďakujem za odpoveď

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Dobrý deň,
odporúčam osobnú konzultáciu. Behom nezáväznej konzultácie Vám lekár navrhne vhodný postup tak, aby bol výsledok perfektný.

S pozdravom
MUDr. Mária Rakúsová
Klinika YES VISAGE
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Merita Mazreku Spais
Bratislava . 20. 6. 2022
Dobrý deň,
na našej klinike máme široký výber výplňových materiálov, každý je vhodný pre iného pacienta.
Je možné, že Vám bol aplikovaný materiál, ktorý nebol dostatočne pevný, alebo nebola použitá vhodná technika aplikácie. Želaný efekt sa tiež nemusí dostaviť po prvej aplikácií a je potrebné zákrok opakovať.
Najvhodnejšie by bolo absolvovať konzultáciu, kde by sme sa na Váš problém bližšie pozreli.
Kľudne nás kontaktujte cez našu recepciu a radi pre Vás nájdeme termín konzultácie.
S pozdravom
Mazreku Medical
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 18. 10. 2022
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 6. 2022
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 14. 3. 2022
Kyselina hyalurónová
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 18. 1. 2023
Kyselina hyalurónová
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 7. 2011
Kyselina hyalurónová
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 5. 2017
Mastopexia
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 8. 2019

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi