Strie na kolenách

m54
31. 7. 2013 · Posledná odpoveď: 30. 8. 2013

Dobrý deň, mám 17 rokov, strie sa mi začali robiť asi ked som mala 13. Tie na bokoch som už akceptovala a zmierila som sa s nimi, ale bezdôvodne sa mi začali robiť na kolenách a po celých stehnách,a nie malé... nechápem to pretože nenastala žiadna zmena váhy ani výšky dokonca sa zdravo stravujem, športujem.. som nešťastná... dalo by sa ich minimalizovať teda ošetriť laserom aj v mojom veku ??? tie na bokoch su už biele a dosť velke, na kolene ešte bordove.

Reklama

odpovede (4)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Nadežda Kanátová
Banská Bystrica . 30. 8. 2013
Zdravim,je to individuálne podľa použitej techniky a rozsahu zákroku.Estetic studio,Kanátová.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
DOST
Svidník . 6. 8. 2013
Dobrý deň prajeme,

tieto zmeny na Vašej koži sa môžu diať aj z dôvodu poberania hormonálnej antikoncepcie. V prípade ošetrovania strií odporúčame chemický peeling, je účinný a určite ho môžete absolvovať aj vo svojom okolí.
Držíme palce pri riešini Vášho problému.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Zuzana Chovancová
Žiadne recenzie
Nitra . 5. 8. 2013
Dobrý deň! Strie sa môžu vytvárať nielen pri zmenách objemu tela, ale aj v dôsledku hormonálnych zmien v organizme napr.v puberte a pod.
Aj vo Vašom veku je možné aplikovať určité metódy na korekciu strií.
Sú to napr. laserové ošetrenie,akustická rázová vlna, karboxyterapia. Volíme ich pri vstupnej konzultácii podľa vzhľadu strií, rozsahu a nakoľko ich treba viackrát opakovať, aj podľa možnosti dochádzky zo strany pacienta. U neplnoletých pacientov, zákazníkov je potrebná prítomnosť zákonného zástupcu.
S pozdravom MUDR.Chovancová, MedicalMKP, s.r.o.Nitra
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Dobrý deň,strie Vám vieme minimalizovať pomocou rádiofrekvencie v kombinácií s mezoterapiou avšak najvodnejšia by bola najprv konzultácia s lekárom u nás, ktorý Váš stav zhodnotí a odporučí liečbu.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi