Reoperácia mäkkej časti nosa

effi
effi
15. 4. 2019 · Posledná odpoveď: 24. 4. 2019

Dobrý deň, pred niekoľkými rokmi som absolvovala plastiku nosa. S výsledkom som bola pomerne spokojná, aj keď sa mi zdalo, že nos pôsobí akoby dlhšie. Avšak s postupom času, ako opadol aj posledný opuch, tak sa dĺžka ešte zvýraznila, špička nosa teraz dosť vystupuje z tváre. Nerada by som podstupovala opäť kompletnú rhinoplastiku v celkovej anestézií, je možné teoreticky takýto problém riešiť aj operáciou len mäkkej časti nosa najlepšie v lokálnej a.?

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
MUDr. Jozef Hedera
Bratislava . 24. 4. 2019
Zdravim Vas,
bohuzial ste nepublikovali fotografie,takze sa tazko k Vasim pocitom vyjadrit.Dlzkou nosa sa mysli vzdialenost od korena nosa medzi očami az po jeho špičku.Projekcia nosa je vzdialenost od hornej pery po špičku.Niektoré úpravy možno robiť v lokálnej anestéze ,no vačšina si vyžaduje celkovú narkózu.Problém je v tom ,že jedna štruktúra ovplyvňuje druhú a niekedy nestačí zoperovať len jednu kontrétnu časť nosa ,ale dať ho celý do estetickej harmónie.MUDr.Jozef Hedera
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rhinoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 4. 2019
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 22. 11. 2022
Niťový lifting
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 1. 2023
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 16. 2. 2023
Gynekomastia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 3. 10. 2023
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 10. 2020
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 31. 1. 2023
Odstránenie znamienok
Žiadne odpovede
Plazma terapia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 5. 2021
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 12. 1. 2009

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi