korekcia spicky nosa

petra
10. 11. 2008 · Posledná odpoveď: 12. 1. 2009

Dobry den. Uz dlhsiu dobu zvazujem korekciu nosa. Konzultaciu som este neabsolvovala so ziadnym chyrurgom a hlavne preto, ze som si doposial myslela, ze korekcia nosa vyzaduje vzdy vysekavanie kosti, a to si asi netrufam, kedze si myslim, ze je to velky zasah do "organizmu". Docitala som sa vsak, ze existuje aj tzv. odstranenie mäkkej casti nosa, resp. uprava spicky. Chcela by som sa opytat, ci je mozna uprava spicky takym spôsobom, aby nos pôsobil kratsie, nakolko môj je o nieco dlhsi ako by som chcela a ci by to bolo riesenim ako ho povedzme skratit. Mam trosku aj zväcsenu kost, ale môj nos vyzera skor dlhsi z profilu ako hrbolaty". Samozrejme rozumiem, ze to vyzaduje posudenie odbornika, ale ja by som si chcela byt ista pred tym, nez sa objednam, ci je takato moznost. Velmi pekne dakujem, Petra

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
MUDr. Jozef Hedera
Bratislava . 12. 1. 2009
Uprava spicky aj skratenie nosa je mozne bez zasahu do kostennych struktur,ale jednotlive oblasti nosa musia byt vo vzajomnej harmonii a zmena jednej si moze vyziadat aj zmenu druhej oblasti.Preto je nutna predoperacna konzultacia.
Premium
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň
Banská Bystrica . 14. 11. 2008
Je mozne upravit a korigovat spicku- vykonava sa to cez nosne dierky a da sa tak skratit aj nos. Ako vsak pisete nutna je konzultacia a ked sa uz nieco operuje netreba mat obavu aj zo zasahu do kosticiek. nech výsledok splna nase a hlavne vase ocakavanie.
S pozdravom Dr.Cerven.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rhinoplastika
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 2. 4. 2019
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 7. 2020
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 8. 2023
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 25. 4. 2022
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 10. 2020
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 11. 2020
Odstránenie jaziev
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 23. 1. 2024
Blefaroplastika
8 odpovedí, najnovšia odpoveď: 7. 5. 2013
Odstránenie znamienok
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 10. 2022
Rhinoplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 24. 4. 2019

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi