Bolesť po sklerotizácii varixov penou

Janulka
Janulka
29. 1. 2018 · Posledná odpoveď: 22. 8. 2018

Dobrý deň. Som 12 týždňov po sklerotizácii žily penou 1%. Žila mi prechádza od polky lýtka, po vonkajšej strane kolena do asi 1/3 stehna. Žila je stále pigmentovaná akoby modrinová. Po 6 týždnoch som začala cvičievat na bicykli neskôr na eliptickom trenažéri a po 10 týždňoch som začala cvičiť aj drepy, výpady a ine silové cvičenia v posilovni. Noha ma ale stále ťahá, jemne pobolieva, niekedy trošku tŕpne. Je to normálne?Sťažovala som sa na tieto bolesti aj pri kontrole po 6 týždňoch, ale vraj je všetko v poriadku. Lekár mi robil aj sono tej sklerotizovanej žily. Dokedy môžu byť tieto nepríjemné pocity? Môžem pokračovať v cvičení? Od kedy je možné bežné posilovať? Noha inak nie je opuchnutá. Ďakujem

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Medicentrum spol. s r.o.
Zvolen . 19. 8. 2018
Dobrý deň,
veľmi sa ospravedlňujeme, že sme Vám neodpovedali na dopyt? Zrejme nastala nejaká chyba v zobrazovaní na portále estheticon. Vôbec nám neprišlo upozornenie na Váš dopy, žiaľ.
Ako sa máte? Prestali pocity ťahanie v nohe. Ste už v poriadku?
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Liečba kŕčových žíl varixov
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 2. 2013
Otoplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 27. 12. 2011
Liposukcia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 9. 11. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2015
Liposukcia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 1. 2020
Obriezka
Žiadne odpovede
Niťový lifting
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 9. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 5. 2015
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 5. 2022
Odstránenie znamienok
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 12. 2021

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi