Augmentacia + pexia, bolesti po 3mesiacoh

eda
eda
22. 6. 2016 · Posledná odpoveď: 28. 6. 2016

dobry den, chcem sa podelit o moju skusenost a taktiez si vypocut prip. vase skusenosti, rady.. 10.3.16 som absolvovala augmentaciu prsnikov s pexiou. vlozene boli okruhle 300cc mentor implantaty high profil/pod zlazu. Mam pocit, ze tvar prsnikov sa mi vracia do povodneho neziaduceho tvaru, cize nevydarena pexia? Navyse aj po 3,5 mes od zakroku citim bolestivost prsnikov. viac na pravom a primarne je to bolest na dotyk, ani nie tak pri pohybe. Pooperacnu podprsenku som nosila sustavne 6 tyzdnov, nasledne som cez den nosila standardne podprsenky a na noc este pooperacnu - tak je tomu dodnes. Viete mi prosim povedat, ci je normalne, ze stale citim bolesti? A je normalne, ze tvar sa po pexii akoby vracal do povodneho stavu? dakujem

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Katarína Simonová
Bratislava . 28. 6. 2016
Dobry den slečna
ja dakujem vám .že ste reagovala na moj názor, Napísala ste v druhom maily že prsia mali taký špicatý tvar-takže sa jedná pravdepodobne o tkz.tuberozne prsia, exist.niekolko typov týchto prsíkov a vypelšiť ich nie je vôbec jednoduché. Dufam však že nakoniec to celé dopadne dobre. Aj menší posun k lepšiemu je v tomto prípade úspechom.
S pozdravom dr. simonová
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Katarína Simonová
Bratislava . 23. 6. 2016
Dobry den
Operácia prsníkov - uprava/pexia/ s augmentáciu v jednom sedení je vačší operačný výkon, každý pacient ma individuálny prah bolesti , ale je uplne normálne že kým sa stav nestabilizuje- teda jazvy nevyzrejú/ a to nie len tie čo sú na koži/ ale aj vytvorenie a vyzretie fibrozneho obalu okolo implantátu/tak možete mat bolesti kludové,palpačné,pri pohyboch, pri zmene počasia, pri menzese..../može to trvať aj niekolko mesiacov až rok a bolestisú skoro vždy asymetriké , raz bolí viac jedna strana inokendy druhá.
Samozrejme je vhodné aby ste si dohodla radšej viacej kontrol u operatéra ak sa vám niečo nepozdáva, resp. ak priebeh hojenia neprebieha tak ako ste si to hovorili na konzultácii alebo po prvej kontrole.
Co sa týka tvaru prsníkov- ked sa robí hoci len samotná pexia prsníkov- prsia budú uložené vyžšie ale tvar sa postupne vráti do podobného stavu aký bol pred operáciou,smozrejme zaleží aj na tom či bola žlaza zemnšovaná, alebo inak tvarovaná...
Ak sa vložia implantáty pod žlazu, častejšie dochádza potom postupne k poklesu prsníka,ako ked sa vložia pod sval.
To ako bude váš prsník približne po operácii vyzerať je dobré si brebrať s operatérom pred samotnou operáciou, aby sa pacientka vedela rozhodnuť či teda chce podstúpiť operáciu.
Zároven chcem podotknut ,že vačšina žien by chcela pevné a stojaté prsia ,aspon 2-3 a to celý život. Ale v prárode to vdaka gravitácii tak nefunguje,takže pri konzultácii sa snažím pacientkam toto prízvukovať,aby neboli po o
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 5. 2015
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 10. 2016
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 25. 8. 2014
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 1. 6. 2023
Otoplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 27. 12. 2011
Liposukcia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 9. 11. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2015
Liposukcia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 1. 2020
Obriezka
Žiadne odpovede
Niťový lifting
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 9. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi