ESTETIC Studio, s.r.o.

ESTETIC Studio, s.r.o.

(12 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Zvolenská cesta 6, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
ESTETIC Studio, s.r.o.
ESTETIC Studio, s.r.o.
(12 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 1039 návštev profilu

História spoločnosti Estetic Studia siaha do roku 2004, v priebehu ktorého privítala svojich prvých pacientov. Už viac ako 14 rokov je synonymom spojenia viacerých služieb tak z odboru estetickej dermatológie, kožnej medicíny, ako aj kozmetiky či dokonca homeopatie. Práve toto unikátne spojenie jednotlivých medicínskych oblastí robí Estetic Studio výnimočným a originálnym.

Za kvalitu služieb zodpovedá MUDr. Kanátová Nadežda, odborníčka nielen na dermatológiu, ale tiež hompeopatiu, čo potvrdzujú jej 25-ročné skúsenosti z tejto oblasti. Navyše výborne pozná zloženie každého kozmetického preparátu a poradí si aj s náročnejšími kožnými ochoreniami, ktoré sa dotýkajú dospelých a detských pacientov. V kolektíve nechýbajú ani dve certifikované kozmetičky Jana Vavrinčíková a Ľubica Pšenicová. Na pedikúru sa zas zameriava Beáta Hlaváčková a oblasť fyzioterapie má na starosti Mgr. Martina Mazúchová.

Pri práci odborníkom pomáhajú kvalitné prístroje ako intenzívne pulzné svetlo Epilla, korého účinok sa využíva nielen pri liečbe akné, ale tiež psoriázy či trvalej epilácii nežiadúcich chĺpkov. S nimi si tiež hravo poradí špeciálny prístroj s názvom Ambustar, ktorého silu využívajú lekári pri epilácii na rôznych častiach tela. Súčasťou prístrojového vybavenia je tiež ionzér. Jeho účinok ocenia najmä ľudia s rôznymi druhmi zápalov. Nedá nám nespomenúť ani laser Quallity switch KTP. Tento laser sa môže smelo označiť za najlepšieho bojovníka proti tetovaniu, ktoré odstráni za krátky čas a bez bolesti.

Za prístrojovým vybavením nezaostáva Estetic Studio ani množstvom ďalších služieb, medzi ktoré patrí obľúbená injekčná lipolýza. Slúži nielen na redukciu tukových zásob, ale tiež na omladenie krku, tváre a rúk. Krásnu a atraktívnu ženu z vás zas spraví profesionálne líčenie na spoločenské udalosti či pôsobivé gélové nechty.

Estetic Studio máte možnosť navštíviť v Banskej Bystrici, na ul. Zvolenská č. 6. Na jednotlivé procedúry sa treba objednať vopred, môžete na to použiť formulár stlačením tlačidla "Kontaktovať" vyššie na stránke.

Recenzie (12)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Veľká spokojnosť s pani doktorkou Kanatovou

Aplikácia botulotoxínu - nadmerné potenie

odstránenie vrások okolu úst ,dvihnutie kútikov

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte ESTETIC Studio, s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (3)

Chemický peeling
Odporúčam všetkým odborných pracovníkov v Estetic studiu v Banskej Bystrici, ich profesionálny prístup, perfektné prostredie a vynikajúcu robotu. Robia skvelé peelingy, a mám dobrú skúsenosť aj s vypĺňaník vrások.

Obrázky (2)

Lekári z pracoviska

MUDr. Nadežda Kanátová

MUDr. Nadežda Kanátová

Požiadajte ESTETIC Studio, s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!