Je lepšie si dať pred dieťaťom okrúhle implantaty?

Stevka000
Stevka000
28. 1. 2020 · Posledná odpoveď: 4. 2. 2020

Zdravím všetkých pánov chirurgov, mala by som otázočku či je lepšie si dať implantaty pred dieťaťom okrúhle alebo je to jedno ? Pýtam sa kvoli tomu, že ja by som vhcela anatomické ale po rade s kamoskou, ktorá už má rocnu dcérku mi povedala, že ona si dávala okrúhle kvoli tomu že už veľmi chcela prsia a dávala si okrúhle pretože teraz po dieťati jej trosku klesli dole a vyzerajú stále veľmi dobre a tersz vyzerajú ako anatomické a naozaj ich má super :) je lepšie si dať pred dieťaťom okrúhle alebo ako? Za rady ďakujem krásne

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... . 29. 1. 2020
Najlepšia odpoveď
Zdravím, určite to nie je stále jedno.
My sa však pri výbere "slzičiek" resp."okrúhlych" implantátov neriadime v tomto zmysle, ako popisujete.
Gravidita častejšie má vplyv na zmenu vzhľadu prsníkov, ale toto je ťažko zodpovedne dopredu predikovateľné. Dôležité je samozrejme aj to čo chcete, ale v prvom rade pri výbere implantátov,  v rámci týchto 2 hlavných skupín je najdôležitejšie, aké máte prsia pred operáciou, teda anatómia prsníkov.
Každá z týchto skupín má svoje opodstatnenie, výhody, indikácie, ale naopak aj nevýhody resp.relatívne kontraindikácie. Napokon sú aj situácie, kedy anatómia prsníkov je rovnako správne vhodná na zväčšenie oboma typmi. Na to doporučujem konzultáciu plastického chirurga. Ďakujem, s pozdravom,                                                      Dr. Bumbera, ( Scarlett - Košice, Interklinik-Bratislava)
WhatsApp
Dobrý deň,
súhlasím s kolegom. Odporúčam preto určite osobnú konzultáciu.

S pozdravom
MUDr. Jozef Fedeleš, Ph.D.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 4. 2018
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 12. 2020
Blefaroplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 2. 11. 2011
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 3. 2. 2011
Zväčšenie pŕs
8 odpovedí, najnovšia odpoveď: 2. 2. 2012
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 30. 11. 2021
Botulotoxín
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 2. 2022
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 12. 2019
Botulotoxín
6 odpovedí, najnovšia odpoveď: 31. 1. 2020

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi