Postup pri vybratie implantatov

vivien
2. 2. 2011 · Posledná odpoveď: 3. 2. 2011

Dobry den. Mam 15-ty rok vlozene prsne implantaty(plnene fyziologickym roztokom). Teraz mam 35 rokov. Implatntaty sa postupom casu zvlnili, hlavne zospodu prsnika. Chcela by som si dat implantaty vybrat a prsia len podvihnut(aby mi nezostala len ovisnuta koza). Nemam uz zaujem o vlozenie dalsich implantatov. Chcela by som vediet, aky je dalsi postup a ake vysetrenia treba absolvovat pred operaciou. Tiez by som chcela vediet, aka je zhruba cakacia doba na operaciu a kolko takyto vykon stoji.

Dakujem velmi pekne za odpoved.

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Dobry den

Pravdepodobne by vo Vasom pripade islo o operaciu v celkovej anestezii - vybratie implantatov a modelovanie prsnika.
Presnejsi popis operacie Vam vieme dat az pri osobnej konzultacii, cena za takyto vykon u nas je 1000 Eur plus 200 Eur anestezia.

Dr.Magdo, Chirmed
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
INTERKLINIK, s.r.o.
Bratislava . 3. 2. 2011
Dobry den,

nasa klinika Vam ponuka konzultacie s plastickym chirurgom, ktory Vam ma moznost upresnit esteticke osetrenie, cenovu relaciu, zhodnotit zdravotny stav, dobu rekonvalescencie, termin osetrenia a podobne.

V pipade zaujmu sa, prosim, objednajte na doleuvedennom cisle.

Cakacia doba od konzultacie je cca 6 tyzdnov. Seznam predoperacnych vysetrei Vam dame tu.

S pozdravom,

Team Interklinik
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Jaroslav Hirňák
MUDr. Jaroslav Hirňák
Žiadne recenzie
2. 2. 2011
Dobrý večer.Vaše prsia po explentacii implantátov budu vyžadovať s nejvačšiou pravdepodobnosťou modeláciu.Bohužial,už za cenu jaziev.Definitivné rozhodnutie Vám povie chirurg až po vyšetrení.Pokiaľ sa rozhodnete pre naše pracovisko,je možné sa objednať na konzultaciu telefonicky-recepcia kliniky. Cena za klasickú modeláciu je 37.500.- CZK.Majte pekný večer.
MUDr.Jaroslav Hirňák
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 23. 4. 2018
Zubné implantáty
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 31. 10. 2016
Abdominoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 24. 10. 2018
Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 11. 2013
Zubné implantáty
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 31. 10. 2016
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 5. 2023
Zubné implantáty
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 31. 10. 2016
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 28. 8. 2017
Zväčšenie pŕs
7 odpovedí, najnovšia odpoveď: 23. 5. 2019

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi