Postup pri vybratie implantatov

vivien
2. 2. 2011 · Posledná odpoveď: 3. 2. 2011

Dobry den. Mam 15-ty rok vlozene prsne implantaty(plnene fyziologickym roztokom). Teraz mam 35 rokov. Implatntaty sa postupom casu zvlnili, hlavne zospodu prsnika. Chcela by som si dat implantaty vybrat a prsia len podvihnut(aby mi nezostala len ovisnuta koza). Nemam uz zaujem o vlozenie dalsich implantatov. Chcela by som vediet, aky je dalsi postup a ake vysetrenia treba absolvovat pred operaciou. Tiez by som chcela vediet, aka je zhruba cakacia doba na operaciu a kolko takyto vykon stoji.

Dakujem velmi pekne za odpoved.

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Dobry den

Pravdepodobne by vo Vasom pripade islo o operaciu v celkovej anestezii - vybratie implantatov a modelovanie prsnika.
Presnejsi popis operacie Vam vieme dat az pri osobnej konzultacii, cena za takyto vykon u nas je 1000 Eur plus 200 Eur anestezia.

Dr.Magdo, Chirmed
Premium
Bratislava · 3. 2. 2011
Dobry den,

nasa klinika Vam ponuka konzultacie s plastickym chirurgom, ktory Vam ma moznost upresnit esteticke osetrenie, cenovu relaciu, zhodnotit zdravotny stav, dobu rekonvalescencie, termin osetrenia a podobne.

V pipade zaujmu sa, prosim, objednajte na doleuvedennom cisle.

Cakacia doba od konzultacie je cca 6 tyzdnov. Seznam predoperacnych vysetrei Vam dame tu.

S pozdravom,

team Interklinik

+ 421 2 6823 0911
+ 421 905 480 848
interklinik@interklinik.sk
www.interklinik.sk
MUDr. Jaroslav Hirňák - Perfect Clinic
Žiadne recenzie
2 adresy v Liberecký kraj, Praha (kraj)... · 2. 2. 2011
Dobrý večer.Vaše prsia po explentacii implantátov budu vyžadovať s nejvačšiou pravdepodobnosťou modeláciu.Bohužial,už za cenu jaziev.Definitivné rozhodnutie Vám povie chirurg až po vyšetrení.Pokiaľ sa rozhodnete pre naše pracovisko,je možné sa objednať na konzultaciu telefonicky-recepcia kliniky +420 603 560 856 nebo +420 739 473 306.Cena za klasickú modeláciu je 37.500.- CZK.Majte pekný večer.
MUDr.Jaroslav Hirňák
www.perfectclinic.cz

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Opýtajte sa lekára