Veľkosť implantátov pre plochý hrudník

Anonymné
14. 4. 2020 · Posledná odpoveď: 16. 4. 2020

Dobrý deň. O dva týždne mám plánovanú operáciu zväčšenia prsníkov zn. Polytech vysoký profil pod sval. Neviem sa však stále rozhodnúť pre velkost. Mám 168 cm, 56 kg a obvod hrudníka 80cm. Pán doktor mi objednal veľkosť 315ml a 350ml a ja si mám najneskôr v deň operácie vybrať. Bola by som rada keby ste mi pomohli, poradili, nakoľko to celé nie je lacná záležitosť a musím podstúpiť narkozu aj bolesti, tak si chcem ozaj správne vybrať. Pri 315 sa bojím či si nepoviem ako od veľa žien počujem, že mohli byť aj väčšie a pri 350 zase či ti nebude moc, nechcem vyzerať ako nejaká umelina a tiež či by mi to aj nezavadzalo... Ďakujem za každú radu a názor ??

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj... . 15. 4. 2020
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň, ten 35 ml rozdiel by bol takmer zanedbateľný. Jedná sa o 3 x plné polievkové lyžice. Rozhodnutie v rámci navrhnutého intervalu Vašim doktorom by bolo už len na Vás. Miery ktoré uvádzate, nemajú pri výbere implantátov ani zďaleka taký význam, ako miery anatómie Vašich prsníkov, najmä ich " šírky ". Chcem len podotknúť, že takto na diaľku, Vám nikto nedokáže "zodpovedne" potvrdiť správnosť navrhovaného intervalu.
Čo je však veľmi dobré, že podľa fotografie sa zdáte ako úplne ideálna kandidátka na zväčšenie práve "Anatomickými" implantátmi o "vysokom" profile. Nevidím preto absolútne žiaden dôvod plne nedôverovať Vášmu doktorovi. Nebojte sa.
Ďakujem. S pozdravom, Dr. Ján Bumbera
WhatsApp
Dobrý deň,
súhlasím, takto na diaľku nemožno presne potvrdiť. Rozhodujúci je konzultácie s lekárom.

S pozdravom
MUDr. Gabriel Šlárko
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Bratislava . 15. 4. 2020
Mila Pepina,
Dovolim si reagovat len obecne. Konzultaciu absolvujete preto, aby ste dostala nazor lekara na Vas problem a sucasne aby Vam navrhol riesenie. Rozne programy vyzualizacie su sice skreslujuce, ale niekedy je rozumne ich vyuzit, obzvlast ak nemozete vidiet na fotkach od Vami zvoleneho operatera, ako v minulosti riesil podobny problem. Rozhodne sa nedomnievam, ze finalna volba velkosti implantatu je na klientke. Obzvlast ked rozdiel v priemere, alebo vyske profilu je sotva par mm. Ak chceme dosiahnut optimalny vysledok, casto s ohladom na anatomicky nalez upravime odhah velkosti “na poslesnu chvilu”, preto mame na klinike v zasade vsetky implantaty na sklade. Zaverom by som Vam len poradil v najblizsich tyzdnoch absolvoval mozno este niekolko aspon online konzultacii, kedze s ohladom na pandemiu SARS-CoV-2 su uz mesiac akekolvek esteticke vykony celosvetovo nedoporucane vykonavat a urcite tato situacia este niekolko tyzdnov potrva...
S pozdravom
PP
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 8. 6. 2018
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 5. 2018
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 11. 2022
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 12. 2023
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 1. 2020
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 24. 1. 2022
Mastopexia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 19. 4. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2022
Zväčšenie pŕs
15 odpovedí, najnovšia odpoveď: 26. 6. 2013
Otoplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 21. 4. 2021

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi