PREMENA centrum lekárskej kozmetiky

PREMENA centrum lekárskej kozmetiky

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Poľná 19 , Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
PREMENA centrum lekárskej kozmetiky
PREMENA centrum lekárskej kozmetiky
Žiadne recenzie

Informácie

  • 44 návštev profilu

PREMENA – Centrum Lekárskej kozmetiky poskytuje pacientom komplexné služby v oblasti ošetrenia pleti a pokožky celého tela s použitím tých najmodernejších technológií. Priebeh jednotlivých vyšetrení majú pod kontrolou skúsení lekári a odborníci s dlhoročnými skúsenosťami. Príjemnú atmosféru celého zariadenia tvoria nielen čisté priestory a ústretový personál, ale aj unikátna kolekcia obrazov známeho akademického maliara Daniela Bidelnicu, ktorá pohladí na duši nejedného klienta.

Aktuálne je súčasťou centra PREMENA laseroterapuetická ambulancia, do ktorej prichádzajú pacienti so žiadosťou o laserovu depiláciu a odstránenie cievok prostredníctvom prístroja Veer UTC. Ten sa skladá z tenkých mikroihliečiek dodávajúcich energiu poškodenej, prípadne nežiadúcej žilke, vďaka čomu sa v nej zastaví krv a žilka stráca svoju funkčnosť. Výhodou tohto ošetrenia je nielen vysoká účinnosť a bezpečnosť, ale aj krátke trvanie. Celý zákrok, resp. 1 aplikácia netrvá viac ako 15 minút.

Odstraňovanie výrastkov na koži, pigmentových škvŕn či kryoterapiu poskytujú odborníci z dermatologickej ambulancie, ktorá sa okrem spomínaných činností zameriava aj na vyšetrenie materských znamienok a taktiež pleťovú hydratáciu. V protivráskovej ambulancii majú možnosť pacienti využiť službu odstránenia mimických vrások za pomoci botulotoxínu, ktorý je účinnou látkou na liečbu nadmerného potenia v oblasti pod pazuchami, prípadne dlaniach.

Špičkovo vybavená kozmetická ambulancia sa špecializuje na liečbu celulitídy, limfodrenáž tváre, vyšetrenie aknóznej pleti a ďalšie kozmetické služby, ktoré sú určenie nielen dámam, ale aj pánom. Na kompletné ošetrenie tela a tváre je mimoriadne účinná Sonoférza. Lekár pomocou Ultrasonicu s ultrazvukovým vlnením rozvibruje tkanivo v dôsledku čoho dochádza k uvoľneniu stavebných zložiek pokožky a vniknutiu emulzných látok do hlbších vrstiev pokožky, ktorá po zákroku ostáva hebká a svieža.

PREMENA – Centrum lekárskej kozmetiky sídli na Šoltésovej 5 v Bratislave.

Obrázky (8)

Požiadajte: PREMENA centrum lekárskej kozmetiky o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!