Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

PREMENA centrum lekárskej kozmetiky

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s PREMENA centrum lekárskej kozmetiky? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - PREMENA centrum lekárskej kozmetiky

Motto:

Naše moderné zariadenie vám ponúka jedinečnú možnosť širokého a komplexného spektra služieb v oblasti liečebnej starostlivosti o telo aj pleť.

Uvítanie

PREMENA – Centrum Lekárskej kozmetiky poskytuje pacientom komplexné služby v oblasti ošetrenia pleti a pokožky celého tela s použitím tých najmodernejších technológií. Priebeh jednotlivých vyšetrení majú pod kontrolou skúsení lekári a odborníci s dlhoročnými skúsenosťami. Príjemnú atmosféru celého zariadenia tvoria nielen čisté priestory a ústretový personál, ale aj unikátna kolekcia obrazov známeho akademického maliara Daniela Bidelnicu, ktorá pohladí na duši nejedného klienta.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Aktuálne je súčasťou centra PREMENA laseroterapuetická ambulancia, do ktorej prichádzajú pacienti so žiadosťou o laserovu depiláciu a odstránenie cievok prostredníctvom prístroja Veer UTC. Ten sa skladá z tenkých mikroihliečiek dodávajúcich energiu poškodenej, prípadne nežiadúcej žilke, vďaka čomu sa v nej zastaví krv a žilka stráca svoju funkčnosť. Výhodou tohto ošetrenia je nielen vysoká účinnosť a bezpečnosť, ale aj krátke trvanie. Celý zákrok, resp. 1 aplikácia netrvá viac ako 15 minút.

Odstraňovanie výrastkov na koži, pigmentových škvŕn či kryoterapiu poskytujú odborníci z dermatologickej ambulancie, ktorá sa okrem spomínaných činností zameriava aj na vyšetrenie materských znamienok a taktiež pleťovú hydratáciu. V protivráskovej ambulancii majú možnosť pacienti využiť službu odstránenia mimických vrások za pomoci botulotoxínu, ktorý je účinnou látkou na liečbu nadmerného potenia v oblasti pod pazuchami, prípadne dlaniach.

Špičkovo vybavená kozmetická ambulancia sa špecializuje na liečbu celulitídy, limfodrenáž tváre, vyšetrenie aknóznej pleti a ďalšie kozmetické služby, ktoré sú určenie nielen dámam, ale aj pánom. Na kompletné ošetrenie tela a tváre je mimoriadne účinná Sonoférza. Lekár pomocou Ultrasonicu s ultrazvukovým vlnením rozvibruje tkanivo v dôsledku čoho dochádza k uvoľneniu stavebných zložiek pokožky a vniknutiu emulzných látok do hlbších vrstiev pokožky, ktorá po zákroku ostáva hebká a svieža.

Naša klinika

PREMENA – Centrum lekárskej kozmetiky sídli na Šoltésovej 5 v Bratislave.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Alternatíva liposukcie - neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy
Chemický peeling
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Laserové odstránenie rozšírených žiliek
   Odstránenie jaziev laserom
Liečba kŕčových žíl varixov
   Sklerotizácia varixov
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk)
Odstránenie metličiek a popraskaných žiliek
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Poľná 19
811 08 Bratislava
Slovenská republika