veľkosť implantátov vs výška

Katesy
Katesy
16. 5. 2018 · Posledná odpoveď: 19. 5. 2018

Dobrý deň, mám pred operáciou u MUDr.Červeňa. Pri mojej výške 160 cm a váhe 51 kg mi odporučil implantáty eurosilikon 410 ml, anatomický tvar, stredný profil. Mám trochu obavu, či prsia nebudú po operácii veľké a neprirodzené. Poradíte mi, prosím?

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
AESTHETICA - MUDr. Dušan Červeň
Banská Bystrica . 17. 5. 2018
Najlepšia odpoveď
Len pre doplnenie. Výška a váha sú len 2 faktory pri výbere implatátov. Treba brať do uvahy aj šírku hrudníka, šírku panvy, komplexne celú postavu. Ďalej je dôležitá poźiadavka pacientky, ktorej sa dá plne vyhovieť, alebo je nutné ju korigovať danými anatomickými pomermy. Niekedy je nutné prikloniť sa k väčším implantátom aj pri ochabnutejších prsiach ak je možné sa tým vyhnúť modelácii prsníkov. Určite tá veľkosť implatátov má byť ešte únosná. S pozdravom DC
Premium
Bratislava . 16. 5. 2018
Dobrý večer Katesy, v Eveclinic si možete pomocou najmodernešieho skenera Vectra pozieť ako daná veľkosť a tvar implantátov na Vás bude vyzerať po operácií.Na Slovensku tento najmodernejší prístroj nevlastní žiadna iná klinika. Momentálne je vizualizácia v akcii v cene konzultácie. S pozdravom,
Fedeleš
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 8. 6. 2018
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 4. 2020
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 11. 2022
Zväčšenie pŕs
6 odpovedí, najnovšia odpoveď: 31. 10. 2011
Odstránenie znamienok
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 27. 5. 2010
Gynekomastia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 12. 6. 2017
Zväčšenie pŕs
15 odpovedí, najnovšia odpoveď: 26. 6. 2013
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 28. 8. 2017
Labioplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 9. 11. 2020
Zväčšenie pŕs
7 odpovedí, najnovšia odpoveď: 23. 5. 2019

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi