veľkosť implantátov vs výška

veľkosť implantátov vs výška

Katesy  |  Visitor  |  Bratislava
Dobrý deň, mám pred operáciou u MUDr.Červeňa. Pri mojej výške 160 cm a váhe 51 kg mi odporučil implantáty eurosilikon 410 ml, anatomický tvar, stredný profil. Mám trochu obavu, či prsia nebudú po operácii veľké a neprirodzené. Poradíte mi, prosím?
MUDr. Jozef Fedeleš PhD.  |  Premium member  |  Plastická chirurgia  |  Bratislava
  • 140 odpovedí
  • 46 Páči sa mi to
Dobrý večer Katesy, v Eveclinic si možete pomocou najmodernešieho skenera Vectra pozieť ako daná veľkosť a tvar implantátov na Vás bude vyzerať po operácií.Na Slovensku tento najmodernejší prístroj nevlastní žiadna iná klinika. Momentálne je vizualizácia v akcii v cene konzultácie. S pozdravom,
Fedeleš
MUDr. Dušan Červeň  |  Premium member  |  Plastická chirurgia  |  Banská Bystrica
  • 174 odpovedí
  • 10 Páči sa mi to
Len pre doplnenie. Výška a váha sú len 2 faktory pri výbere implatátov. Treba brať do uvahy aj šírku hrudníka, šírku panvy, komplexne celú postavu. Ďalej je dôležitá poźiadavka pacientky, ktorej sa dá plne vyhovieť, alebo je nutné ju korigovať danými anatomickými pomermy. Niekedy je nutné prikloniť sa k väčším implantátom aj pri ochabnutejších prsiach ak je možné sa tým vyhnúť modelácii prsníkov. Určite tá veľkosť implatátov má byť ešte únosná. S pozdravom DC
Kate  |  Visitor  |  Nitra
Myslím si,že doktor Ti určite nevloží nič vulgárne iba,že by si to Ty vyslovene od neho žiadala...Veď na základe tvojich tel.rozmerov si doktor vyhladá v tabulkách daných implantatov veľkosť,ktorá Ti vyplní chybajúce požadované krivky...

Súvisiace skúsenosti

Zväčšenie prsníkov (Augmentácia) - Súvisiace videá

Zväčšenie prsníkov

97% spokojnosť. Založené na 6354 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí