Salón DOMI-NIKA

Salón DOMI-NIKA

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Drobného 16, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 48 hodín
Salón DOMI-NIKA
Salón DOMI-NIKA
Žiadne recenzie

Informácie

  • 18 návštev profilu

Manikúru, solárium, kozmetický salón, nechtové štúdio a tiež aj kadernícky salón ponúka svojim klientom Salón DOMI-NIKA. Vzhľadom na výbornú lokalitu, v hlavnom meste, nadštandardne vybavené priestory a ústretový personál splní očakávania aj tých najnáročnejších klientov. Tí majú k dispozícii skutočne pestrú ponuku služieb z rôznych oblastí, ktoré sú vykonávané za pomoci kvalitných a predovšetkým bezpečných technológií.

Salón DOMI-NIKA vznikol v roku 2002 s jasnou víziou a odhodlaním poskytnúť klientom všetko, čo pre krásu a spokojnosť potrebujú, a tým si zároveň získať aj ich dôveru. K tej dopomáhajú aj rôzne zľavy v kombinácii s darčekovými poukážkami, ktoré sú k dispozícii nielen pre stálych, ale aj nových zákazníkov.

K hlavným službám Salónu DOMI-NIKA patrí predovšetkým kadernícky salón, v ktorom sa vám šikovní kaderníci postarajú nielen o ostrihanie, nafarbenie vlasov či nový účes, ale vám ich aj zhustia a predĺžia. Vzhľadom na to, že práve služba predĺženia vlasov patrí medzi tie najvyhľadávanejšie, avšak nie je najlacnejšia, klienti majú možnosť využiť platbu na splátky.

V súvislosti s predlžovaním vlasov Salón DOMI-NIKA poskytuje výrobu vlasov na zákazku, prípadne predaj kvalitných vlasov od európskych dodávateľov.

V kozmetickom salóne nie je taktiež núdza o prístrojové vybavenie, najmä elektrokozmetické prístroje, ktoré sú v súčasnosti už nevyhnutným štandardom. Kozmetické ošetrenie by však nemalo stáť len na prístrojoch, práve naopak. V Salóne DOMI-NIKA sa kombinuje s klasickým ručným ošetrením, ktoré má taktiež pri vybraných druhov zákrokoch svoje benefity.

Vrátane spomínaných služieb kaderníctva, kozmetiky a ďalších je salón akreditovaným strediskom rekvalifikačných kurzov pre tých, ktorí majú záujem si rozšíriť kvalifikáciu, prípadne ich zaujíma oblasť nechtového dizajnu. Každý študent má nastavený individuálny plán vzdelávania, pričom sa kladie dôraz najmä na získanie praktických zručností.

Salón DOMI-NIKA sa nachádza na ul. Drobného č. 5 v Bratislave.

Obrázky (1)

Požiadajte Salón DOMI-NIKA o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!