Zväčšenie pŕs - neviem ako postupovať

VanesaBerkyova
13. 5. 2023 · Posledná odpoveď: 19. 5. 2023

Zdravím,rozmýšľam už dlhšiu dobu nad zväčšením pŕs ale neviemako postupovať a aké sú ceny za komplet všetko,ake su riziká zákroku.Najlepšie by bolo v Banskobystrickom kraji ale nie je to podmienka Do takýchto vecí sa nerozumiem a neviem čo je čo. Chcela by som mať také prsia čo vydržia čo najdlhšie kde su tie najmenšie riziká a do budúcna ked budem tehotná neovplyvní to tie prsia . Počula som už aj o tom že s vlastného tuku sa aj zväčšuje ale viac neviem ďakujem za odpoveď .pekný zvyšok večera

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Bratislava . 22. 5. 2023
Dobrý deň Vanesa,
Po poriadku : zväčšenie prsníkov vlastným tukom je možné len vtedy, keď ten tuk máte a požadujete mierne zväčšenie. Čo sa týka rizík, o nich je vždy konzultácia.. cenu do značnej miery určuje / mala by / cena implantátov, ktorá sa môže pohybovať od cca 800 do 3000€. Áno, ich kvalita je priamo úmerná cene - ja používam de facto len implantáty B-lite - to sú tie v najvyššej kategórii ceny, ale aj kvality.. technika operácie a optimálne uloženie implantátov vždy záleží od anatomického nálezu a samozrejme skúsenosti chirurga. Ja operujem kleintky nie len z celého Slovenska a Česka, ale aj z ďalej, preto sa neváhajte za konzultáciiu, alebo aj operáciou vydať kľudne aj ďalej, ako len vo svojom okolí. S pozdravom
PP
Scarlett Clinic
Košice . 16. 5. 2023
Dobrý deň. Váš dopyt je na Banskobystrický kraj, naše zariadenie je v Košiciach. O zväčšení prsníkov sa viete dočítať na webe, máte tam množstvo článkov, množstvo skúseností žien ktoré zákrok podstúpili.
Pokial plánujete tehotenstvo, neodporúčame. Prsia budete musieť po tehotenstve a následnom dojčení meniť. Prsia nebudú vyzerať pekne.
Vlastným tukom zväčšenie neodporúčame. Vznikajú asymetrie a výsledok nebude pre Vás uspokojivý.
Na slovenskom trhu je množstvo firiem ktoré ponúkajú kvalitne implantaty. Časom, starnutím, priberaním a následným chudnutím sa koža naťahuje a pre pekný vzhľad sa implantaty menia.
Scarlett Clinic
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 31. 5. 2022
Abdominoplastika
8 odpovedí, najnovšia odpoveď: 12. 6. 2012
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 8. 5. 2020
Lipofilling
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 28. 2. 2023
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 4. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2022
Zväčšenie pier
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 6. 2016
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 31. 3. 2022
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 11. 2017
Zväčšenie pŕs
6 odpovedí, najnovšia odpoveď: 31. 10. 2011

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi