Zbavte se na jar celulitídy

Autor:

Celulitída (tzv. pomarančová koža) predstavuje významný estetický problém postihujúci mnoho i veľmi mladých žien. Najčastešie postihuje oblasť hornej tretiny stehien a gluteálnu (sedaciu) oblasť. V oblastiach postihnutých celulitídou sa tukové bunky zväčšujú do hroznovitých strapcov, tlačia na krvné cievy aj v horných vrstvách kože a prekrvenie postihnutých oblastí sa zhoršuje. To vedie k zníženiu zásobovania v bunke a metabolizmu na jednej strane, a na druhej strane k spomaleniu vylučovania odpadových látok lymfatickými cestami. Pri vzniku celulitídy sa uplatňuje jednak dedičná dispozícia k ochabnutiu spojivového tkaniva a jednak endokrinné faktory (ženské pohlavné hormóny – estrogény).

V našom centre s cieľom ovplyvniť celulitídu na všetkých úrovniach jej vzniku používame v súčastnosti najkomplexnejší a najúčinejší prístroj ošetrenia celulitídy - POWER SHAPE (anticelulitídová hlavica) - celosvetová novinka v ošetrovaní celulitídy. Revolúcia v liečbe celulitídy - preč s pomarančovou kožou!

Power Shape v sebe kombinuje 3 mechanizmy (pôsobiace súčastne) v jednom prístroji na odstránenie celulitídy:

  • Rádiofrekvencia (bipolárna - 2 MHz, veľmi vysoká energia určená len do lekárskej praxe): stimuluje metabolický proces v tukových partiach pomocou prehrievania tukových buniek až do hĺbky 5-10 mm, syntetizuje kolagénové vlákna (spevnenie pokožky)

  • Podtlak (LPG endermológia - valčeková masáž): zrychlí krvný obeh a aktívne masážne prvky uľahčia lymfatický odtok, čo zvýši metabolizmus pokožky (odplavenie toxínov, okysličenie pokožky)

  • Laser (diodový laser - 650 nm): štiepi tukové bunky a prispieva k modelovaniu postavy

Ošetrenie je úplne bezbolestné (pacientka pociťuje len tlak a teplo v ošetrovanej oblasti). Dĺžka ošetrenia jednej oblasti (napr. zadná oblasť stehien - obojstranne) je 20 minút (ošetrenie prednej aj zadnej strany stehien - obojstranne alebo zadnej strany stehien a zadku trvá 40 minút, ošetrenie prednej, zadnej strany stehien, zadok - obojstranne trvá 60 minút). Ošetrenie je možné vykonať aj v letnom období (nevadí opaľovanie ani solárium). Ihneď po ošetrení sa pacientka bez problémov vracia k svojim pôvodným aktivitám a to bez toho, aby bola nejako limitovaná. Optimálnych je 6 ošetrení s odstupom 2 týždňov. Po absolvovaní celej kúry účinok pretrváva niekoľko mesiacov až rokov (je však výrazne ovplyvnený životným štýlom pacientky).

anticelulitidovy program 3
anticelulitidovy program 4
anticelulitidovy program 1
Pred
anticelulitidovy program 2
Po

Publikované: 31.03.2011

Diskusia k téme

Liečba celulitídy - Novinky

Zbavte se na jar celulitídy

Avelane Clinic

Celulitída (tzv. pomarančová koža) predstavuje významný estetický problém postihujúci mnoho i veľmi mladých žien. Najčastešie...

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.