Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

29. 12. 2021 · Aktualizácia: 9. 10. 2023

Operácia horných viečok v Life-Med Clinic, Pezinok s MUDr. Ján Bumbera

Stojí to za to
Približná cena: 430 €

O lekárovi

2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
WhatsApp
Hodnotenie:
Dňa 10. decembra 2021 som podstúpila operáciu horných viečok - BLEFAROPLASTIKU. Podľa recenzií som si našla pána doktora MUDr. Ján Bumbera, a neľutujem! Som maximálne spokojná!! Najskôr som volala do Trnavy, kde mi poradili že p. doktor ordinuje aj v Pezinku, kde mi to viac vyhovuje. V Pezinku v Life-Med Clinic personál úplne TOP, milý a aj počas operácie bola veľmi príjemná atmosféra a diskusia :) Ešte ohľadom operácie, z tou som veľmi ale veľmi spokojná. Opuchnuté a jemne modriny pod očami približne týždeň. Po týždni som bola na odstranovaní stehov. Už po týždni a pol na mne ani neni vidieť že som bola na operácii. Ďakujem ďakujem a ešte raz ďakujem. Doporučujem pána doktora Bumberu. Je veľmi profesionálny a milý.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Dňa 10. decembra 2021 som podstúpila operáciu horných viečok - BLEFAROPLASTIKU. Podľa recenzií som si našla pána doktora MUDr. Ján Bumbera, a neľutujem! Som maximálne spokojná! Najskôr som volala do Trnavy, kde mi poradili, že p. doktor ordinuje aj v Pezinku, kde mi to viac vyhovuje. V Pezinku v Life-Med Clinic personál úplne TOP, milý a aj počas operácie bola veľmi príjemná atmosféra a diskusia :) Ešte ohľadom operácie, z tou som veľmi ale veľmi spokojná. Opuchnuté a jemne modriny pod očami približne týždeň. Po týždni som bola na odstranovaní stehov. Už po týždni a pol na mne ani neni vidieť že som bola na operácii. Ďakujem ďakujem a ešte raz ďakujem. Doporučujem pána doktora Bumberu. Je veľmi profesionálny a milý.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.