Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
SOFYC Clinic
SOFYC Clinic

SOFYC Clinic

Kontakt

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Bardejovská 24
080 01 Prešov
Slovenská republika

Hodnotenie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s SOFYC Clinic? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil

Profil

Motto:

Pre vaše zdravie a krásu

Profil kliniky

SOFYC Clinic, je klinikou, ktorá je zameraná na výkony jednodňovej chirurgie. Pojem "jednodňová chirurgia" zahŕňa diagnostické a terapeutické výkony s hospitalizáciou pacienta do 24 hodín. Výkony jednodňovej zdravotnej starostlivosti predstavujú široké spektrum operácií vo vybraných medicínskych odboroch, ktoré je možné realizovať bez následnej ústavnej zdravotnej starostlivosti. Výhodou jednodňovej chirurgie je, že človek sa nestáva pacientom, nie je vystavený riziku nemocničných nákaz, stresom z hospitalizácie a zostáva v pracovnom procese.

Roky praxe v odbore nás naučili vážit si dôveru, ktorú ste nám vy, klienti - pacienti prejavili. Personál SOFYC Clinic sa vďaka tomu snaží poskytnúť služby na najvyššej profesionálnej úrovni, čím chceme prispieť k maximálnej spokojnosti našich klientov. Na našej klinike pracujú plne kvalifikovaní odborníci, ktorí odovzdávajú svoje dlhoročné skúsenosti v jednotlivých odboroch.

V odbore plastickej chirurgie realizujeme estetické a rekonštrukcné chirurgické výkony. Zameriavame sa na moderné, no zároveň overené a u nás etablované metódy.

Naši odborníci

U nás sa stretnete s individuálnym prístupom od prvého kontaktu klient-sestra-lekár až po samotný zákrok. Každému výkonu predchádza osobná konzultácia, kde sa snažíme čo najreálnejšie zhodnotiť východiskový stav a tiež očakávaný pooperačný výsledok. Všetky požadované predoperačné vyšetrenia môže pacient absolvovať na našom pracovisku, čo výrazne skracuje dobu prípravy na výkon a prispieva k požadovanému komfortu pacienta.

Po každom chirurgickom výkone sa klient môže kedykoľvek skontaktovať telefonicky, prípadne osobne so svojim operatérom.

Príjemné, nadštandardne vybavené prostredie Vám dáva záruku starostlivosti na tej najvyššej úrovni tak po materiálnej ako aj profesionálnej stránke.

Naše služby

  • Chirurgia

  • Ortopédia

  • Gynekológia

  • Urológia

  • Otorinolaringológia

  • Plastická chirurgia

  • Anesteziológia

Zákroky