SOFYC Clinic

SOFYC Clinic

(2 Recenzie) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Bardejovská 24, Prešov, Prešovský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
SOFYC Clinic
SOFYC Clinic
(2 Recenzie) ·100% odporúča

Informácie

  • 635 návštev profilu

Súkromná klinika jednodňovej chirurgie SOFYC Clinic je veľmi moderným zariadením, poskytujúcim rôzne typy zákrokov, ktoré spadajú do oblasti jednodňovej chirurgie. Pacient teda po diagnostickom, terapeutickom alebo inom zákroku nezostáva na klinike dlhšie ako 24 hodín. To je pre pacienta určitým spôsobom aj veľkou výhodou, keďže dlhodobá hospitalizácia v nemocničných priestorov vzbudzuje u pacienta často nepríjemné pocity napätia a stresu.

Dôvera zo strany našich klientov je hybnou silou, ktorá nás posúva neustále vpred a utvrdzuje v tom, že naše služby zodpovedajú požadovanej kvalite a uspokoja potreby aj tých náročnejších pacientov. Za týmito službami stojí kolektív lekárov s dlhoročnými skúsenosťami na čele s manažérkou kliniky Dr. Helenou Bušovou, MBA. Vďaka výbornej vzájomnej spolupráce lekárov, ktorí si vymieňajú svoje dlhoročné skúsenosti zo zahraničia môže klinika smelo konkurovať iným zahraničným pracoviskám podobného zamerania.

Sofyc clinic poskytuje pacientom služby v rôznych medicínskych odvetviach od chirurgie, ortopédie, gynekológie, urológie, otorinolaryngológie, oftalmológie, anestezioológie a tiež aj plastickej chirurgie. Tá zahŕňa estetické a rekonštrukčné operácie, pri ktorých lekári využívajú moderné prístrojové vybavenie, pričom dbajú hlavne na bezpečnosť pacienta.

Proces liečby pacienta začína vstupnou konzultáciou. Lekár sa pacienta pýta na prejavy a možné príčiny ochorenia. Taktiež stanoví podrobný plán liečby, s ktorým oboznámi pacienta, podobne ako aj s rizikami operácie a jej očakávaným výsledkom. Nezabúda ani na pooperačnú starostlivosť a trvanie rekonvalescencie. Vzhľadom na rozsiahle služby kliniky, má pacient možnosť všetky vyšetrenia absolvovať pod jednou strechou, pod dohľadom lekárov a s pomocou sestier, ktoré sa postarajú o jeho komfort.

Lekári zo Sofyc clinic sa venujú každému pacientovi individuálne, ba čo viac, sú mu k dispozícii aj po operácii vo forme telefonických alebo osobných konzultácií. Moderné čisté prostredie, ochotný personál a skutoční odborníci zaručujú kvalitnú zdravotnú starostlivosť na tej najvyššej možnej úrovni.

Sofyc Clinic sídli na Bardejovskej ulici č. 24 v Prešove.

Recenzie (2)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Dobrý deň. Chcela by som sa poďakovať tímu SOFYC Clinic, Prešov, kde som absolvovala menší gynekologický zákrok, za profesionalitu, ľudský prístup a príjemné prostredie. Vrelo odporúčam. Andrea Korkobcová

Poďakovanie gynekologickému oddeleniu v SOFYC Clinic- MUDr.Martin Smolko- maximálne odporúčam

Požiadajte: SOFYC Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (16)

Požiadajte: SOFYC Clinic o bližšie informácie ohľadom zákroku.
a odštartujte svoju veľkú zmenu!