Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

1 príspevok · Zhrnutie príbehu:

Augmentacia pŕs - motiva

Stojí to za to
Približná cena: 3.425 €

O lekárovi

Hodnotenie:
Pán doktor je skvelý profesionál, odborník a vybrala by som si ho naozaj aj nabudúce.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Dobrý deň, doktora Šimka som si vybrala na základe recenzií a nemohla som urobiť lepšie rozhodnutie. Pre augmentaciu pŕs som sa rozhodla kvôli zmene, ktorá nastala hlavne po kojení. Prvá konzultácia bola o informáciách ktoré súvisia so zákrokom a následne meranie a dohodnutie si samotného termínu. Čo sa týka kliniky SUPER , požiadala som ich o vybavenie všetkých predoperacnych odberov a vyšetrení a vyšli mi v ústrety. V deň zákroku som nastúpila prišiel pán doktor ešte sme mali posledné meranie a išlo sa na vec. :) po zákroku som sa zobudila a viem že je to ťažko uveriteľné ale naozaj som nemala takmer žiadne bolesti ( samozrejme vždy je to individuálne). Po zákroku niekoľko dni nasleduje kontrola u pána doktora a potom vybratie stehov. Kontrola ešte po 6 týždňoch. Za seba musím povedať že vyber pána doktora a samotného zákroku bol pre mna správny a keby bola možnosť čokoľvek zmeniť nebolo by to naozaj nič. Pán doktor veľmi pekne ďakujem a vaše odborne, profesionálne a príjemne vystupovanie a vaše meno budem s radosťou šíriť ďalej.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
100% spokojnosť

Dobrý deň, MUDr. Jurášek splnil môj sen o krásnych a hlavne PRIRODZENE vyzerajúcich prsiach. Musím povedať, že výsledok prečkal moje očakávania. Oceňujem ochotu, profesionalitu, ľudský prístup a ďakujem celému personálu, ktorý navodil úžasnú...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.