Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

25. 8. 2020 · Aktualizácia: 14. 1. 2022

Keďže ťahám na 40 a moje líćka začali padať a kontúry brady ...

Stojí to za to
Približná cena: 690€
126571
126572

O lekárovi

3 adresy v Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj...
Hodnotenie:
Keďže ťahám na 40 a moje líćka začali padať a kontúry brady ...
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Keďže ťahám na 40 a moje líčka začali padať a kontúry brady sa tiež niekde strácali,rozhodla som sa pre niťový lifting. Operoval ma Mudr. Zdenko Zamboj. Pán doktor je príjemný človek a má aj veľmi zlatú sestričku. Dostala som premedikáciu. Síce som po nej nespala a nemám ani amnéziu na zákrok, ale stresu ma zbavila dostatočne, keďže ja som veľký stresák. Ako ukľudňovák fajn.. Podstupovala som totiž dva zákroky. Boli tam aj horné viečka, ale o tých som písala v recenziách k viečkam. Vrátim sa späť k liftingu. Klasika prídete, vyzlečiete sa, dajú vám jednorazový župan a šup na stôl. No tam je to trošku iné. Nedostanete len klasickú lok. anestézu, ale dostanete do tváre anestetický roztok, ktorý vás nafúkne viď. foto.. Moja sestra mi povedala, že vyzerám ako tekvica, no ja si skôr myslím že som vyzerala ako patizón :D Ale.. Má to svoj dôvod.. To vám ale vysvetlí pán doktor..Tu je anestéza trošku nepríjemnejšia, no sú to také nie včeličky, ale skôr sršníky, ale dá sa to zvládnuť, lebo to trvá len pár sekúnd a potom už je pokoj.. Ja som dostala 10 nití, na každú stranu 5... Zákrok som necítila, cítila som len pukanie podkožnej vrstvy, keď pán doktor umiestňoval kanilu a prechádzal vrstvami..Takže pre niekoho to môže byť nepríjemné.No a keď nite umiestnil, tak mi tvár riadne s nimi vytiahol..Pripadala som si ako keď vidíte tie videá, kde chlap ide na aute a pes má vystrčenú hlavu von oknom a veje mu tvár až k ušiam a vidno mu celý chrup. :D tak asi tak som cítila vyťahovanie nití, ale opakujem absolútne nič ma nebolelo..Nite postrihal, ranky zalepil a bolo hotovo..Posadili ma, pri pohľade od zrkadla som sa zľakla mala som asi tak raz takú hlavu ako obvykle, ale to robil ten roztok.. Do večera som trošku odpuchla a do druhého dňa už celkom dosť, lebo ten roztok telo vstrebalo.Dostala som peknú "kuklu" a v tej som chodila stále prvý týždeň..Nebudem klamať, príjemné to nie jei, dosť blbá rekonvalescencia o to viac, že ja som mala robené ešte aj tie viečka, ale keď treba tak treba..Práveže minimálne prvý týždeň tú bandáž budete chcieť nosiť, lebo keď si ju dáte dole, napr. pri hygiene, budete mať pocit, že vám ide spadnúť tvár na zem. Ťažoba..Takže v podstate je to s ňou pohodlnejšie na jednej strane.. Opuchy som mala dosť ale modrinky práve ani moc nie..viac menej len okolo vpichov a pod očami skôr "žltinky"..Mimika nehrozila lebo akonáhle som sa nechtiac pozabudla, hneď som to pocítila. Ono všeobecne to po zákroku nebolí, ale pri mimike áno. No ale aspoň sa nebudete v tvári hýbať a nepohnete niťami. Deň po dni to bude lepšie a lepšie..Rekonvalescencia liftingu do podoby "môžem ísť medzi ľudí bez okuliarov a pod" trvala.. no keďže mi to robil v teple kedy sa ťažko odpúcha, tak kúsok cez 2 týždne. Výsledky sú ale super a som veľmi spokojná. Naozaj to stálo za to a teraz už len uvidím ako dlho efekt vydrží.

4

Komentáre (4)

Môžem vedieť cenu, koľko ste zaplatila za viečka, plus tie nite. Ďakujem
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Omladenie tváre - niťami

Vážený pán Mudr. Guba,už dlhšie sa rozhodujem o podstúpenie niťového liftingu a samozrejme aj lekára, na ktorého by som sa mohla s dôverou obrátiť. Dnes som zistila, že Vy ste robili tento zákrok aj pani z TV markíza a čítala som nekonečne mnoho...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.