Veľmi padnuté horné viečka

lili1105

Keďže som mala veľmi padnuté horné viečka, ˇ(niekedy ešte viac ako na foto, viečka som mávala až na mihalniciach), rozhodla som sa pre operáciu u Mudr. Zamboja. Pán doktor je príjemný človek a má aj veľmi zlatú sestričku. Dostala som premedikáciu. Síce som po nej nespala a nemám ani amnéziu na zákrok, stresu ma ale zbavila dostatočne. Lokálka, bola takmer neciteľná, nič strašné..a potom už necítite nič.. Trošku môžete cítiť vyberanie tukových vankúšikov No môže trošku na par sekúnd zabolieť, ale zas netreba sa báť, každý má iný prah bolesti, ja ho mám nízky ako kojenec a prežila som :)..Inak rezanie, strihanie viečka, šitie, nič z toho som absolútne necítila..Naozaj nie..Ležala som si tam ako na pláži na lehátku :D Sestrička bola zlatá, aj ako psychická pomoc, keďže ja stresák..Empatická zlatá slečna..
Neľutujem a podstúpila by som to znova..Viečka vraj po operácii nebolia, no mňa boleli, ale iba prvý deň a vyriešil to 1 brufén..
Ale nebolo to nič hrozné, skôr ako bolesť to bolo také "omínanie" hlavne pri žmurkaní, keď namáhate sval, ale k večeru to pominulo úplne a už nezaboleli ani raz..Opuchy boli také normálne a žiadne extra modriny som nemala, len bordové podliate viečka. Stehy boli von za dve sekundy a vôbec nič som necítila.Stehy boli robené tak aby vyšli z kože na jeden ťah. Opuchy väčšie som mala z niťového liftingu, ktorý som si tiež dala urobiť u pána doktora spolu s viečkami, ale o tom v druhej recenzii..Rekonvalescencia viečok do podoby "môžem ísť medzi ľudí trvala cca 2 týždne, keďže je momentálne teplo, píšem to ako čerstvú recenziu 2 týždne po zákroku a v teple sa zle odpúcha.. Ale som nesmierne spokojná s prístupom, s prácu, jazvy super, krásne sa hoja, blednú a konečne mám očíiiiii haha.. Ďakujem veľmi pekne a vrelo doporučujem každému..

Zobraziť príspevky7 Skryť príspevky7
Srnka

Ahoj Lili, krásna práca.... ja tiež plánujem. Najmä ľavé oko mám príšerné. Dokonca cítim, ako ma visiaca koža tlačí na oku, je to vobec možné? V ktorom meste ťa operovali? Ja som zo stredného Slovenska, čítam pri lekárovom mene aj Žiar nad Hronom, ten by som mala blízko.

Zobraziť odpoveď 4
lili1105

Ahoj :) Je to možné. Padnuté viečka môžu vytvárať tlak na oči, niektorých ľudí z toho môže bolieť aj hlava ja som mala ľavé tiež viac .. Ja som bola v Žiari..

Odpoveď na lili1105
Srnka

Ahoj Lili, ja som sa ešte stále neodhodlala :( aj časovo som na tom dosť biedne, stále nejaké povinnosti a starosti. Nechodíš do okresu Prievidza? Rada by som ťa pozvala na kávu, či obed, naozaj. Radšej by som ti napísala súkromne, lebo aj keď som registrovaná, mám pocit, že mi komunikácia tadiaľto nejako nefunguje. Michaele ponúkaš možnosť napísať ss, môžem aj ja? Napíšem ti obratom po tvojej odpovedi svoj email. Si ochotná napísať mi naňho? Alebo mi napíš rovno ty svoj a ja ti odpíšem. Veľká vďaka za rýchlu spätnú väzbu :) Emília

Odpoveď na Srnka
lili1105

Ahoj, kľudne mi napíš :)

Odpoveď na lili1105
Srnka

Si zlatááá, rýchlo mi napíš na môj email: ******
a vopred vďaka.

Michaela

Lili ahoj, chcem sa spýtať na tie opuchy po nitiach. Ako dlho trvali? Bolelo to? Chystám sa na zákrok, mohla by si mi napísať niečo bližšie o tom? Na vieckach som bola a tiež som veľmi spokojná. Ďakujem za odpoveď. Michaela

Zobraziť odpoveď
lili1105

Ahoj. O nitiach budem robiť zvlášť recenziu len to chce ešte trochu čas ak chceš písni mi SS

Recenzie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Súvisiace skúsenosti

Operácia očných viečok- profesionálne prevedený zákrok, Trnava

Stojí to za to     

Profesionalne prevedeny zakrok, mily pristup, s minimalnym obmedzenim po zakroku- len par dni, s minimom bolestivosti.

Odborníci vo vašom okolí