MUDr. Zuzana Rajczyová

MUDr. Zuzana Rajczyová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Einsteinova 7, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 48 hodín
MUDr. Zuzana Rajczyová
MUDr. Zuzana Rajczyová
Žiadne recenzie

Informácie

  • 58 návštev profilu

Dosiahnutou odbornosťou MUDr. Zuzany Rajczyovej je dermatovenerológia. Jedná sa o spojenie dermatológie - liečba kože a jej derivátov (nechty, vlasy, atď.) a venerológie - prevencia a liečba pohlavných chorôb. Väčšina týchto ochorení sa prejavuje práve na koži, preto je tu spojenie týchto dvoch lekárskych odvetví. Pani doktorka sa zameriava na komplexnú starostlivosť a prevenciu pri liečbe kože a pohlavných chorôb.

V súčasnej dobe svoje skúsenosti prepája komplexne do klasickej a estetickej medicíny. V odbore estetickej medicíny využíva k svojej práci špičkové laserové prístroje, výplňové materiály a botulotoxín.

Medzi najčastejšie zákroky, ktoré pani doktorka Rajczyová vykonáva patria injekčné výplne, niťový lifting, odstránenie vrások pomocou botulotoxínu, ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom IPL, plazma terapia PRP, laserové zákroky estetickej dermatológie, chemický peeling a mnoho ďalších.

Väčšina zákrokov sa vykonáva čo najšetrnejšie a ambulantne v lokálnej anestézii, aby rekonvalescencia trvala čo najkratšie a pacient sa mohol zaradiť do bežného života.

Zákroky na klinikách kde MUDr. Zuzana Rajczyová pôsobí sa vykonávajú najmodernejšími operačnými postupmi, ktoré sú minimálne invazívne, bezbolestné a vykonávajú sa v lokálnej anestézií. Moderne vybavené prostredie s príjemnou atmosférou pôsobí na klientov uvoľňujúco a komfortne.

MUDr. Zuzana Rajczyová ukončila štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2011. Medzitým svoje skúsenosti a prax zbierala na dermatovenerologickej klinike LF UK a UN Bratislava. Od roku 2013 pôsobí na klinike zdravia a krásy Interklinik v Bratislave a od roku 2017 ju môžete nájsť v privátnej kožnej ambulancií DERMA junior. EU atestáciu z dermatovenerológie získala v roku 2015. Je členkou Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej dermatovenerologickej spoločnosti.

Pani doktorka Rajczyová získala certifikáty z odborných konferencií, kongresov, praktických školení, workshopov v oblasti všeobecnej, estetickej a korektívnej dermatológie. Aktívne sa zúčastňuje na prednáškach a je autorkou mnoho vedeckých publikácií v odborných časopisoch.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2015

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Obrázky (2)

Požiadajte MUDr. Zuzana Rajczyová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!