Labioplastika

Velke DAKUJEM patri pani doktorke Jozefine Skulavikovej. Som stastna a s vysledkom spokojna. Bola to spravna volba! ...perfektna komunikacia, ochota, prijemna, mila, starostliva...takto vnimam pani doktorku ja. Operacia sa dala bez problemov vydrzat, nic som necitila...jedine injekcie na lokalne znecitlivenie boli trochu neprijemne. Po zakroku sa mi rany rychlo hojili, nemala som ziadne bolesti, dokonca ani kludovy rezim som riadne nedodrziavala. V mojom pripade prebehlo vsetko hladko obratko :) Pani doktorku a nemoc.personal hodnotim na jednotku!

Zobraziť príspevky1 Skryť príspevky1

Dobrý deň, skvelé. Veľa žien rieši podobný problém, informácie od Vás im určite pomožu. Ako dlho ste o labioplastike rozmýšľala a podľa čoho ste si vyberala chirurga? Píšete, že ste bola operovaná v lokálke, je to rýchla operácia? Možete popísať, čo presne znamená a ako dlho sa dodržiava kľudový režim? ďakujem Jana :)

Hodnotenie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Ďalšie podobné odporúčania

Labioplastika u pani Doktorky Kevickej

Plastická operácia stydkých pyskov (Labioplastika)
  Stojí to za to
Labioplastiku som si dala robiť u pani Doktorky Kevickej a so zákrokom som veľmi spokojná. Pristup pani doktorky k môjmu problému a jeho riešenie ma presvedčili o správnosti môjho rozhodnutia... Viac 

Veľká spokojnosť

Plastická operácia stydkých pyskov (Labioplastika)
  Stojí to za to
S prístupom veľká spokojnosť, so zákrokom tiež, doktor veľmi profesionálny. Viac 
Odborníci vo vašom okolí