MUDr.  Eva Majtánová

MUDr. Eva Majtánová

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
17. Novembra 1300/14, Topoľčany, Nitriansky kraj
MUDr.  Eva Majtánová
MUDr. Eva Majtánová
Žiadne recenzie

Informácie

Doktorka MUDr.Eva Majtánová pracuje ako dermatologička na Kožnej ambulancii kliniky Kaderma Majtán s.r.o. v Topoľčanoch. Venuje sa predovšetkým problémom a ochoreniam kože, ktoré nielen diagnostikuje, ale aj lieči. Klinika ponúka všetky typy ošetrení, ktoré sú podľa náročnosti hradené zdravotnou poisťovňou alebo klientom samotným.

Špecializáciou doktorky Majtánovej je ošetrenie pokožky tváre a celého tela. Využíva k tomu modernú laserovú technológiu, ktorá sa uplatňuje pri odstraňovaní chĺpkov alebo cievok. Ide o neinvazívnu metódu, ktorá dosahuje výborné výsledky takmer ihneď po ešetrení.

Medzi ďalšie ponúkané zákroky estetickej medicíny patria úkony, ktoré zahŕňa vyhladenie vrások, chemický peeling a mezoterapiu. Pokožka je ošetrovaná prostredníctvom aplikácie kyseliny hyaluronovej, ktorá pomáha pokožku spevniť a vyplniť vrásky. Omladenie pokožky touto formou zabraňuje poškodeniu ciev, preto je výsledok okamžite viditeľný.

Na klinike Kaderma Majtán s.r.o. ponúkajú aj ďalšie služby estetickej medicíny. Novinkou je aj Vital Injector, ktorý je moderná technológia na omladenie pleti. Funguje na báze prekrvenia pokožky tváre, pričom ju hydratuje a zlepšuje jej pružnosť.

Klinika Kaderma Majtán s.r.o. je moderne vybavené zdravotnícke zariadenie. Svojou úzkou špecifikáciou a moderným vybavením sa radí medzi poredné dermatologické ambulancie na Slovensku. Moderné prostredie a odborný prístup robia z kliniky Kaderma Majtán s.r.o. vyhľadávané miesto, na ktoré sa pacienti radi vracajú. Doktorka MUDr.Eva Majtánová je odbornou garantkou ambulancie.

MUDr.Eva Majtánová je absolventkou lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, ktorú úspešne ukončila v roku 1995. Po štúdiu pracovala v štátnom sektore na kožnom oddelení v Topoľčanoch. V roku 1998 absolvovala atestácia z dermatológie a pracovala vo vlastnej kožnej ambulancii. Je členkou Slovenskej dermatologickej spoločnosti,spoločnosti estetickej dermatológie a kozmetiky a Slovenskej lekárskej komory. Pravidelne sa zúčastňuje školení a prednášok, na ktorých svoje vzdelanie neustále rozširuje.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Obrázky (1)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.