O zákrok som sa systematicky zaujímala takmer rok a pol

O zákrok som sa systematicky zaujímala takmer rok a pol

O zákrok som sa systematicky zaujímala uplne aktívne cca takmer rok a pol a v auguste t. r . ( 2015) sa som definitívne rozhodla pre operáciu.
k definitívnemu rozhodnutiu urcite prispela svojim prístupom ako špecialistky a plastickej chirurgičky Mudr. Skulavikova Jozefina , ktorá ma natoľko presvedčila , ze s dôverou som u nej podstúpila Labioplastiku.
Výsledok po operácii je viac nez výborný pre mna po každej stránke a som nadšená , ze som podstúpila u nej tuto zmenu , ktorú som dlho zvažovala kedze sa jedna o vysoko intímnu záležitosť a operáciu so svojimi dosť ne- typickými špecifikami .
MUDR. Skulavik bola absolutne otvorena so mnou detailne prebrať akékolvek moje otázky a predstavu plastickej operácie a výsledku celkovo pred , v priebehu ( dvojhodinový zákrok v mojom prípade vzhľadom na potreby zabezpečiť optimálny výsledok ) aj pooperačnu fázu aj s kontrolnými termínmi.
Mozem potvrdiť vynikajúcu odbornú reputáciu Mudr.. Skulavik vcetne jej odborného pohladu plastického chirurga a tiez citlivého ľudského prístupu a ženy v neposlednom rade .
Verlmi pekne jej dakujem a chcem povzbudiť vsetky ženy , ktore uvažujú o Labioplastike a nie su si iste , aby urcite ako prvy krok konzultovali s odborníkom a špecialistom Mudr. Skulavikovou.

Hodnotenie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania
Odborníci vo vašom okolí