Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

13. 1. 2020 · Aktualizácia: 12. 3. 2021

Niťový browlift APTOS u MUDr. Merity Mazreku - geneticky padnuté viečka

Stojí to za to
126504

O lekárovi

Hodnotenie:
Niťový browlift APTOS u MUDr. Merity Mazreku - geneticky padnuté viečka
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Niťový browlifting APTOS som absolvovala u MUDr. Merity Mazreku Spais. Vadili mi geneticky padnuté viečka a tzv. unavený výraz tvare. Po liftingu obočia niťami mi ostali krásne zdvihnuté viečka, ako som si vždy želala, veľmi som spokojná s výsledkom. Zákrok trval cca 30 minut, bez bolesti, cca 3-4 dni po zákroku som bola na miestach zákroku jemne opuchnutá, opuch však rýchlo prešiel. Veľmi chválim a ďakujem pani doktorke za jej šikovnosť, prístup, ochotu a záujem o mna po zákroku a veľkú profesionalitu. Určite odporúčam!

1

Komentár (1)

Mozem sa spytat Kolko Vam Effekt Po nitovom browlifte vydrzal?
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Vypnutie pleti mezoniťami
Mám 63 rokov a poklesnutú pleť, čo mi robí syslíky na sánke. Podľa obrázkov sa pleť dokonale vypne aj mezoniťami. Sú tieto obrázky pravdivé?
Omladenie tváre - niťami

Vážený pán Mudr. Guba,už dlhšie sa rozhodujem o podstúpenie niťového liftingu a samozrejme aj lekára, na ktorého by som sa mohla s dôverou obrátiť. Dnes som zistila, že Vy ste robili tento zákrok aj pani z TV markíza a čítala som nekonečne mnoho...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.