MUDr. Darina Oravcová

(5 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
Mojmírova 8, Košice, Košický kraj
MUDr. Darina Oravcová
(5 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Darina Oravcová PhD. je plastická chirurgička pôsobiaca v Kočiciach. Je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity J.P. Šafárika v Košiciach a špecializovanú skúšku v odbore plastickej chirurgie absolvovala na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Má za sebou viac ako 10 rokov praxe v odbore plastickej chirurgie, zahraničné stáže v Českej republike, Taliansku, Mexiku a Fínsku. Pravidelne sa zúčastňuje domácich i zahraničných kurzov, seminárov a kongresov, je pravidelnou prednášajúcou a spoluautorkou troch publikácií.

V roku 2004 ukončila štúdium na Lekárskej fakulte J.P. Šafárika v Košiciach v odbore všeobecné lekárstvo. V roku 2012 zložila špecializačnú skúšku v angličtine v odbore plastickej chirurgie na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Už počas štúdia sa zúčastnila študíjnej stáže na Chirurgickej klinike a klinike plastickej chirurgie v Guadalajara v Mexiku, a na Klinike plastickej a rekonštrukčnej chirurgie v Taliansku.

Po štúdiu sa ešte zúčastnila stáže v Univerzitnej nemocnici, na Klinike plastickej chirurgie vo fínskom Tampere. Neskôr tiež absolvovala dve stáže v Českej republike, konkrétne v Zlíne a Vysoké nad Jizerou.

Už počas praxe na Lekárskej Fakulte UJPŠ asistovala pri viac ako 160 operáciách, vo väčšine prípadov na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie v Košiciach.

Počas svojej niekoľkoročnej pracovnej činnosti pôsobila na niekoľkých rôznych klinikách po celom Slovensku, kde naberala skúsenosti a vedomosti v odbore plastickej chirurgie. Za zmienku stojí prax na Chirurgickom oddelení MsNsP v Bánovciach nad Bebravou, na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie Lekárskej fakulty UK v Bratislave, Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie vo Vysokej nad Jizernou a na Oddělení plastické chirurgie v Zlíne, v Českej republike. Od 1.1.2022 bude pôsobiť na oddelení plastickej chirurgie na GÉVE Klinike v Košiciach, Mojmírova 8.

Je pravidelnou účastníčkou seminárov a kongresov na Slovensku i v zahraničí. Na slovenskej pôde už má za sebou účasť na viac ako 33 kongresoch a seminároch. V zahraničí sa zúčastnila 25 rôznych sympózií a kongresov v Prahe, Grécku, Francúzsku, Fínsku a Rakúsku. Zúčastnila sa viac ako 20 kurzov a webinárov, a v rámci Ph.D sa zúčastnila v roku 2007 programu Marie Curie Program v Bratislave, a školenia pre doktorandov a mladých vedeckých pracovníkov pod záštitou SAIA.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Operácie intímnych partií

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (5)

5.0
5 Recenzií · 100% odporúča
Zväčšenie pŕs

Recenzia je len to najmenej čo môžem urobiť .Môj príbeh je síce dĺhý ale za seba môžem povedať že ani raz som nezapochybovala o pani doktorke a jej celému tímu.Mala som tú česť byt jej klientkou.Podstúpila som Mastopexiu a augmentáciu v jeden deň.Od...Čítať ďalej

Spokojný, odporúčam Dr. Oravcovu :)

Príjemný zdravotnícky personál, pani doktorka mi vysvetlila všetko od možnosti operatívneho riešenia môjho problému (lipóm) po následnú starostlivosť po zákroku, empatia a starostlivost, profesionálny prístup. Ďakujem za starostlivosť, môžem len odpo...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (21)

Kliniky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.