MUDr. Darina Oravcová

MUDr. Darina Oravcová

(4 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Mojmírova 8, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Darina Oravcová
MUDr. Darina Oravcová
(4 Recenzie)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Darina Oravcová PhD. je plastická chirurgička pôsobiaca v Kočiciach. Je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity J.P. Šafárika v Košiciach a špecializovanú skúšku v odbore plastickej chirurgie absolvovala na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Má za sebou viac ako 10 rokov praxe v odbore plastickej chirurgie, zahraničné stáže v Českej republike, Taliansku, Mexiku a Fínsku. Pravidelne sa zúčastňuje domácich i zahraničných kurzov, seminárov a kongresov, je pravidelnou prednášajúcou a spoluautorkou troch publikácií.

V roku 2004 ukončila štúdium na Lekárskej fakulte J.P. Šafárika v Košiciach v odbore všeobecné lekárstvo. V roku 2012 zložila špecializačnú skúšku v angličtine v odbore plastickej chirurgie na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Už počas štúdia sa zúčastnila študíjnej stáže na Chirurgickej klinike a klinike plastickej chirurgie v Guadalajara v Mexiku, a na Klinike plastickej a rekonštrukčnej chirurgie v Taliansku.

Po štúdiu sa ešte zúčastnila stáže v Univerzitnej nemocnici, na Klinike plastickej chirurgie vo fínskom Tampere. Neskôr tiež absolvovala dve stáže v Českej republike, konkrétne v Zlíne a Vysoké nad Jizerou.

Už počas praxe na Lekárskej Fakulte UJPŠ asistovala pri viac ako 160 operáciách, vo väčšine prípadov na Klinike plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie v Košiciach.

Počas svojej niekoľkoročnej pracovnej činnosti pôsobila na niekoľkých rôznych klinikách po celom Slovensku, kde naberala skúsenosti a vedomosti v odbore plastickej chirurgie. Za zmienku stojí prax na Chirurgickom oddelení MsNsP v Bánovciach nad Bebravou, na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie Lekárskej fakulty UK v Bratislave, Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie vo Vysokej nad Jizernou a na Oddělení plastické chirurgie v Zlíne, v Českej republike. Od 1.1.2022 bude pôsobiť na oddelení plastickej chirurgie na GÉVE Klinike v Košiciach, Mojmírova 8.

Je pravidelnou účastníčkou seminárov a kongresov na Slovensku i v zahraničí. Na slovenskej pôde už má za sebou účasť na viac ako 33 kongresoch a seminároch. V zahraničí sa zúčastnila 25 rôznych sympózií a kongresov v Prahe, Grécku, Francúzsku, Fínsku a Rakúsku. Zúčastnila sa viac ako 20 kurzov a webinárov, a v rámci Ph.D sa zúčastnila v roku 2007 programu Marie Curie Program v Bratislave, a školenia pre doktorandov a mladých vedeckých pracovníkov pod záštitou SAIA.

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Cena za konzultáciu:

  • 10

Recenzie (4)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Spokojný, odporúčam Dr. Oravcovu :)

Príjemný zdravotnícky personál, pani doktorka mi vysvetlila všetko od možnosti operatívneho riešenia môjho problému (lipóm) po následnú starostlivosť po zákroku, empatia a starostlivost, profesionálny prístup. Ďakujem za starostlivosť, môžem len odpo...Čítať ďalej

Zobraziť ďalšie recenzie

Kliniky

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.