Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

25. 8. 2020 · Aktualizácia: 26. 9. 2023

Zväčšenie prsníkov po 2 detoch

Stojí to za to
Približná cena: 5.500 €

O lekárovi

Hodnotenie:
Zväčšenie prsníkov po 2 detoch
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Po dvoch detoch, spolu 4 rokoch kojenia, som sa odhodlala na konzultaciu u pana doktora Racza. Lepsie rozhodnutie ako ist prave k nemu som ani nemohla urobit. Kvoli zlej elasticite koze mi pan doktor poradil najskor upravu prsnikov s tym, ze ak budem chciet, v buducnosti dorobime aj augmentaciu. Bola som s vysledkom velmi spokojna, ale kedze pred tehotenstvami som mala svoje prsia vacsie, stale som tuzila po vacsom objeme, ale nechcela som obrovske prsia. Pan doktor mi znovu dobre poradil, vsetko vysvetlil, a tak mam uz krasny plny dekolt zn.Mentor. Takze mozem vrelo odporucat nie len kliniku Interklinik, ale aj ich profesionalov vo svojom odbore. Panu doktorovi Raczovi dakujem za jeho profesionalny pristup, starostlivost nie len tesne po operacii, ale aj hocikedy po nej ak nieco potrebujem vysvetlit.

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Pan doktor Imrich Kováč

V septembri 2022 som absolvovala augmentáciu prsnikov u Pána doktora Imricha Kováča. Mala som obavy či odporučená veľkosť bude pre mňa dostatočná, pretože som vždy chcela mať väčšie prsia nakoľko som chudá a vysoká... Mne bola odporučená veľkosť...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.