Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

29. 12. 2020 · Aktualizácia: 7. 10. 2023

Operácia očných viečok-Blepharoplastika, MUDr. Ján Bumbera, Euroclinic Trnava, výborná práca, výsledok je perfektný

Stojí to za to
Približná cena: 500 €
126680
126681
126678
126679
126677
126675
126676
+2

O lekárovi

2 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
Hodnotenie:
Operácia očných viečok-Blepharoplastika, MUDr. Ján Bumbera, Euroclinic Trnava, výborná práca, výsledok je perfektný

Po dlhom zvažovaní som sa rozhodla na zákrok úpravy horných viečok. Oslovila som kliniku plastickej chirurgie v Trnave Euroclinic na odporúčania známych(august 2020). Nevedela som do čoho idem, ale prístup doktorov a sestričiek ma ubezpečil, že to bol správny výber a tak to bolo aj počas celého zákroku. Zákrok trval cca hodinu. Od rozhovoru s p.doktorom Bumberom, zakreslenia rezu a následého zákroku. Výsledok po týždni od zákroku bol perfektný. Opuch a rany po šití sa rýchlo zahojili, oči som si už po pár dňoch mohla začať upravovať. Preto ak sa neviete rozhodnúť, vrelo odporúčam tento tím, túto kliniku a jediné, čo ľutujem je, že som to nespravila skôr. Výborná práca! Ďakujem

0

Komentárov (0)

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Operácia očných viečok na očnej klinike
absolvoval som na očnej klinike operaciu očných viečok. Som naozaj veľmi spokojný s výsledkom a prístupom MUDr Škrovinovej. Je to vynikajúca odborníčka s profesionálnym prístupom k pacientovi a navyše veľmi pekná.

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.