MUDr. Katarína Vozárová

MUDr. Katarína Vozárová

(1 Recenzia) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Krivá 18, Košice, Košický kraj Zobraziť mapu
Obvykle odpovedá do 1 hodiny
MUDr. Katarína Vozárová
MUDr. Katarína Vozárová
(1 Recenzia) ·100% odporúča

Informácie

  • 290 návštev profilu

MUDr. Katarína Vozárová v roku 2008 úspešne ukončila 6-ročné vysokoškolské štúdium v študijnom programe všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UPJŠ so sídlom v Košiciach. Vďaka študentskej praxe na jednotlivých oddeleniach spoznala množstvo odborníkov a stretla sa tak s ľahšími, ako aj závažnejšími prípadmi. Po ukončení štúdia sa rozhodla ďalej venovať plastickej chirurgii, pričom svoj záujem o túto medicínsku oblasť potvrdila absolvovaním špecializačného štúdia a získaním atestačnej skúšky.

Okrem atestácie sa však môže pochváliť aj viacerými certifikátmi, ktoré sa týkali predovšetkým aplikácii výplňových materiálov, transplantácii vlasov a mikrochirurgických zákrokov. Svoj obzor vedomostí si neustále rozširuje účasťou na odborných prednáškach a kongresoch, kde nielen čerpá, ale si aj vymieňa informácie s ďalšími plastickými chirurgmi pôsobiacimi na domácich, ale tiež zahraničných klinikách.

Aktuálnym pracoviskom MUDr. Vozárovej je súkromné zariadenie plastickej chirurgie a estetickej medicíny Porta Med so sídlom v Košiciach. Prioritou pani doktorky je individuálny prístup pre každého pacienta. Pozorne si vypočuje jeho potreby a snaží sa nájsť najvhodnejšie riešenie pre čo najlepšie výsledky. Vzhľadom na charakter vybraných zákrokov je diskrétnosť samozrejmosťou. Vrátane výborného prístupu lekárov a sestričiek v Porta Med však nemožno opomenúť ani nadštandardné prístrojové vybavenie, ktoré umožňuje lekárom spraviť pre pacienta maximum.

MUDr. Katarína Vozárová je špecialistkou na plasticko-rekonštrukčné a estetické zákroky predovšetkým v oblasti tváre. Venuje sa však aj pacientom, ktorých liečba si vyžaduje aplikáciu výplňových materiálov či použitie botulotoxínu. Zaujímavým zákrokom je brachioplastika, teda vypnutie ovisnutej kože v oblasti ramien. Vykonáva sa dvoma spôsobmi, chirurgickým zákrokom alebo jeho kombináciou s liposukciou v závislosti od množstva prebytočnej kože a podkožia. Celý zákrok spravidla trvá okolo 120 minút a pacient je v celkovej anestézii, pričom doba rekonvalescencie je približne 3 týždne.

MUDr. Vozárová pracuje v zariadení Porta Med v Košiciach, ktoré sa nachádza na ul. Krivá. Na vyšetrenie je možné sa objednať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2013

Certifikáty

  • Plastická chirurgia

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

S MUDr. Katarínou Vozarovou sme konzultovali zákrok, ktorý bude vykonaný v septembri. Veľmi príjemný, objektívny rozhovor. Maximálna spokojnosť s odbornosťou.

Požiadajte MUDr. Katarína Vozárová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Obrázky (1)

Požiadajte MUDr. Katarína Vozárová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (3)

Požiadajte MUDr. Katarína Vozárová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!