Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Katarína Vozárová

Plastická chirurgia Košice
Plastická chirurgia Košice
ENVY klinika estetickej medicíny

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Katarína Vozárová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Katarína Vozárová - Plastická chirurgia Košice

Motto:

Špecialistka na oblasť plastickej a rekonštrukčnej chirurgie.

Uvítanie

MUDr. Vozárová v roku 2008 úspešne ukončila 6-ročné vysokoškolské štúdium v študijnom programe všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte UPJŠ so sídlom v Košiciach. Vďaka študentskej praxe na jednotlivých oddeleniach spoznala množstvo odborníkov a stretla sa tak s ľahšími, ako aj závažnejšími prípadmi. Po ukončení štúdia sa rozhodla ďalej venovať plastickej chirurgii, pričom svoj záujem o túto medicínsku oblasť potvrdila absolvovaním špecializačného štúdia a získaním atestačnej skúšky.

Okrem atestácie sa však môže pochváliť aj viacerými certifikátmi, ktoré sa týkali predovšetkým aplikácii výplňových materiálov, transplantácii vlasov a mikrochirurgických zákrokov. Svoj obzor vedomostí si neustále rozširuje účasťou na odborných prednáškach a kongresoch, kde nielen čerpá, ale si aj vymieňa informácie s ďalšími plastickými chirurgmi pôsobiacimi na domácich, ale tiež zahraničných klinikách.

Aktuálnym pracoviskom MUDr. Vozárovej je súkromná klinika estetickej a preventívnej medicíny ENVY, ktorá má pracoviská vo viacerých mestách na Slovensku. Prioritou lekárov v ENVY klinike je pacient a jeho potreby. Vzhľadom na charakter vybraných zákrokov je diskrétnosť samozrejmosťou. Vrátane výborného prístupu lekárov a sestričiek však nemožno opomenúť ani nadštandardné prístrojové vybavenie jednotlivých ambulancií, ktoré umožňuje lekárom spraviť pre pacienta maximum.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Katarína Vozárová je na klinike špecialistkou na plasticko-rekonštrukčné a estetické zákroky predovšetkým v oblasti tváre. Venuje sa však aj pacientom, ktorých liečba si vyžaduje aplikáciu výplňových materiálov či použitie botulotoxínu. Zaujímavým zákrokom je brachioplastika, teda vypnutie ovisnutej kože v oblasti ramien. Vykonáva sa dvoma spôsobmi, chirurgickým zákrokom alebo jeho kombináciou s liposukciou v závislosti od množstva prebytočnej kože a podkožia. Celý zákrok spravidla trvá okolo 120 minút a pacient je v celkovej anestézii, pričom doba rekonvalescencie je približne 3 týždne.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Vozárová pracuje na klinike ENVY v Košiciach, ktorá sa nachádza na ul. Nerudova č. 14. Na vyšetrenie je možné sa objednať telefonicky alebo vyplnením online formulára.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Liposukcia
   Liposukcia tumescenčná
Odstránenie podbradku
   Odstránenie podbradku liposukciou
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Plastická chirurgia Košice
Adresa
Nerudova 14
vedľa Steel arény
04001 Košice
Slovenská republika