poďakovanie MUDr. Dziubanovi za nový nos

poďakovanie MUDr. Dziubanovi za nový nos

Chcela by som sa poďakovať MUDr. Dziubanovi, ktorý mi splnil sen o úprave nosa. Ďakujem za jeho profesionálny a priateľský prístup. Poďakovanie patrí aj celému personálu, ktorý sa podieľal na tomto zákroku.

Zobraziť príspevky3 Skryť príspevky3

Ahoj K_, ako dlho si uvažovala nad úpravou nosa? Fakt pekne urobený nos - aj hrbol aj špička dobre upravená :) Ako dlho po operácii je fotka "po" fotená? Mala si aj tamponádu prvé dva dni či si mala iba takú dlahu a mohla si v pohode dýchať hneď od začiatku?

Odpoveď na Jana

Ahoj, ďakujem za pochvalu. Nad operáciou som uvažovala niekoľko rokov. Fotka je robená 3 týždne po operácii. Tamponádu som mala prvé dva dni a nasledujúce 3 týždne som mala dlahu. Najväčší problém bolo dýchanie - počas prvých 2 dní len ústami. Po odstránení tampónov som si zvykala znovu dýchať nosom. Inak po operácii som nemala žiadne bolesti.

Odpoveď na K_

Tlakové masáže robiť ti doktor odporučil? Niektorí doktori odporúčajú niektorí nie, tak ma zaujíma, ako to má tvoj doktor :) užívaj nový nos

Hodnotenie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Ďalšie podobné odporúčania

Podstupila som rhinoplastiku nosa

Operácia nosa (Rhinoplastika)
  Stojí to za to
Podstupila som rhinoplastiku nosa, operacia dopadla vyborne , pani doktorka je prijemna aj cely personal . Velmi som spokojna zo zakrokom a vdacna za to ako teraz vyzeram .Mozem len odporucit !!! Viac 
Odborníci vo vašom okolí