poďakovanie MUDr. Dziubanovi za nový nos

K_

Chcela by som sa poďakovať MUDr. Dziubanovi, ktorý mi splnil sen o úprave nosa. Ďakujem za jeho profesionálny a priateľský prístup. Poďakovanie patrí aj celému personálu, ktorý sa podieľal na tomto zákroku.

Zobraziť príspevky3 Skryť príspevky3
Jana

Ahoj K_, ako dlho si uvažovala nad úpravou nosa? Fakt pekne urobený nos - aj hrbol aj špička dobre upravená :) Ako dlho po operácii je fotka "po" fotená? Mala si aj tamponádu prvé dva dni či si mala iba takú dlahu a mohla si v pohode dýchať hneď od začiatku?

Zobraziť odpoveď 2
K_

Ahoj, ďakujem za pochvalu. Nad operáciou som uvažovala niekoľko rokov. Fotka je robená 3 týždne po operácii. Tamponádu som mala prvé dva dni a nasledujúce 3 týždne som mala dlahu. Najväčší problém bolo dýchanie - počas prvých 2 dní len ústami. Po odstránení tampónov som si zvykala znovu dýchať nosom. Inak po operácii som nemala žiadne bolesti.

Odpoveď na K_
Jana

Tlakové masáže robiť ti doktor odporučil? Niektorí doktori odporúčajú niektorí nie, tak ma zaujíma, ako to má tvoj doktor :) užívaj nový nos

Hodnotenie lekára

Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania
Súvisiace skúsenosti
Rhinoplastika, Pezinok
Operácia nosa (Rhinoplastika)
  Stojí to za to
Rhinoplastika-najlepšia vec akú som mohla urobiť. Po dlhom vahani a odkladani operácie som sa rozhodla spraviť tento životný krok. Neľutujem. Stojí za to ten čas liečenia a nepohodlie po operacii.... Viac 
Odborníci vo vašom okolí