implantáty Arion 350 ml a 380 ml, uložené pod sval

Drobec19

Ďakujem primárovi Gubovi a jeho tímu v ÚLK Bratislava za ich odvedenú prácu a prístup ku mne pred, počas a po zákroku a aj na kontrolách. Mala som hneď od začiatku dobrý pocit, vedela som, že som v správnych rukách. Augmentáciu som podstúpila 3.10.2016, implantáty sú zn. Arion 350 a 380 ml, uložené pod sval. Komplikácie našťastie žiadne a bolesti sa dali zvládnuť. Najhorší bol prvý týždeň. Skôr mi robili problém bolesti chrbta zo spania na chrbáte v polosede.

Zobraziť príspevky7 Skryť príspevky7
Jana

Ahoj Drobec19, máš skoro 3 mesiace po augmentácii, ako sa cítiš? Prečo si sa rozhodla pre značku implantátov Arion? Mohla by si nahrať fotku? ďakujem :)

Zobraziť odpoveď 2
Drobec19

Značku implantátov som si nevyberala. Doktor (klinika), ktorú som si vybrala túto značku používa. A cítim sa super, nemám žiadne potiaže a prsia vyzerajú super. Ja a aj môj manžel sme veľmi spokojní. Fotku pred a po zatiaľ nemám. Keď bude, pošlem. :-).

Drobec19

Ahoj. Konečne mám fotky po a pred.

Jana

Skvelé, máš to veľmi pekne urobené. To sú anatomické či guľaté? Aká bola cena? Plánuješ deti?

Zobraziť odpoveď 3
Drobec19

Guľaté, doktor ma od anatomických odradil, že tie majú pri zdvíhaní paží tendenciu rotovať. Deti už neplánujem, stačia mi dve :-).

Odpoveď na Drobec19
Jana

Vyzerajú celkom prirodzene, aké sú na dotyk? O rotácii som už počula :( len by som sa bála, že to nebude vyzerať prirodzene, tak neviem. Máš implantáty vložené zospodu z podprsníkovej ryhy?

Odpoveď na Jana
Drobec19

Áno sú pod svalom, vložené z podprsníkovej ryhy. Manžel hovorí, že sú dobré aj na dotyk. Určite nie sú tak mäkké ako prirodzené, ale to vôbec neriešim.

Recenzie lekára

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí