Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

5. 6. 2022
Stojí to za to
132040
132041

O lekárovi

3 adresy v Bratislavský kraj, Trnavský kraj...
Hodnotenie:
Pre zákrok som sa rozhodla kvôli tomu ze som dosť schudla a moje prsia boli dosť ovisnute a hanbila som sa za to ze nie som dosť ženská. Pred operáciou som mala strach ale to všetko prešlo keď prišli sestričky a pán doktora Ján Bumber a dokonca aj super anesteziolog. Keď som sa prebrala po operacii nebola to bolesť ale skôr tlak na hrudi ale aj to sa dalo vydržať vďaka zlatim sestrička. Večer si ma prišiel skontrolovať pán doktor či je všetko v poriadku. S Euroclinic som maximálne spokojná a vrelo odporúčam.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

16.2.2022 som podstúpila augmentaciu prsníkov v Euroclinic Trnava. Po dlhom uvažovaní a rozhodovaní, čítaní recenzii o lekároch som si vybrala dr.Jana Bumbera v Euroclinic TT. Môžem len vrelo odporúčať pána doktora ma zlaté ruky je veľmi ľudský a vždy vie dobre poradiť. Aj pán majiteľ a sestričky sú úplne zlatý. Je tam super rodinná atmosféra . A môj výsledok je úžasný vďaka pánovi doktorovi a zlatim sestričkam ktoré sa o vás úžasné postarajú. Preto neváhajte nebudete babenky ľutovať

0

Komentárov (0)

Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.