Rada by som prispela kladným hodnotením týchto odborníkov. Absolvovala som sklerotizáciu krčových žíl, čo mi výrazne zlepšilo zdravotný stav a drží to už tretí rok..chystám sa práve na ďalší zákrok,nakoľko im verím a mám minimálne obavy. Vrele odporúčam.

babika509974

Zákrok som podstúpila. Ale nemýľte sa. U mňa to bol zákrok: termická ablácia, t.j. za pomoci tepla (laser, rádiofrekvenčne) bola hlavná žila (stehenná saféna) odpálená. Varixy na predkolení boli mechanicky vybrané 15 timi mikroskopickými stehmi. Tie sa nešijú a vôbec nie sú viditeľné. Takže laser sa môže použiť namiesto skalpela a to je iný operačný spôsob varixov. Všetko bolo v lokálnej anestéza, bolestivosť zákroku nulová, bolestivosť po zákroku značná najmä prvú noc.......ale výsledok je vynikajúci. Mala som hrubé, hnusné povrazy a teraz mám krásnu nohu.

sviky

Moj pribeh je pribehom spokojnosti a prijemneho prekvapenia, ako skvelo moze fungovat zdravotnicke zariadenie. Aj tymto sposobom sa chcem podakovat panovi primarovi Kovacovi za profesionalny pristup, panovi doktorovi cievnemu, vrchnej pani sestricke za ochotu, prijemnemu personalu, pani, ktora mi stala pri hlave a pomahala mi aj tym, ze som sa mala s kym porozpravat, pani Evke Melichercikovej za uzasnu starostlivost a ochotu, a v neposlednom rade vdaka panovi majitelovi za vsetko. Operacia sa dala zvladnut, mam minimum vpichov. Rozhodne odporucam!!!

ajus510102

Dobrý deň, začínam riešiť varixy, ktoré ma začalu pobolievat na jednej nohe, zatiaľ zisťujem možnosti lie#by, najradšej laserom odstrániť, tiež najvhodnejsieho lekára, vie mi niekto poradiť? Ďakujem. Ajuš

barburska

Bola som na operácii asi pred 3.rokmi kŕčové žily sa vrátili robia sa mi veľké hrce.Chcela by som vyskúšať laserovu liečbu.

marijanka

Dobry den, ja uz vela rokov bojujem s krcovymi zilami, mala som najprv klasicku operaciu obidvoch noh pred cca 30-35 rokmi, potom aj laserovu operaciu so sklerotizaciou. No neda sa nic robit, zily mam znova na obidvoch nohach, tak by som sa chcela objednat na konzultaciu. Uzivam denne Detralex, potieram nohy dva krat denne gelom Dr. Priesnitz, nosim zdravotne pancuchy. Prosim o konzultaciu. Dakujem