MUDr. Kristína Ivančová

(2 Recenzie)·100% odporúča
Ohodnotiť
Vojvodská 8, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Kristína Ivančová
(2 Recenzie)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Kristína Ivančová štúdium všeobecného lekárstva úspešne ukončila na Lekárskej fakulte Pavla Jozefa Šafárika so sídlom v Košiciach. Počas svojho vysokoškolského štúdia sa zúčastnila niekoľkých odborných stáží v zahraničí. V roku 2015 to bola stáž v São João Hospital v Porte, v Portugalsku. O rok neskôr pokračovala stážou v Hospital Universitari Dr. Josep Trueta v Girone, v Španielsku. Najstaršia európska univerzita v Bologni, v Taliansku, sa stala jej alma mater počas 6-mesačného študijného pobytu.

Po promócií ďalej napĺňala svoju túžbu po skúsenostiach na prestížnej dermatologickej a estetickej klinike v Dubline, Írsku. Práve počas tejto stáže sa naplno rozvinul jej zmysel pre detail a estetické cítenie. Venovala sa práci s najnovšími lasermi, spolupracovala so špičkovými odborníkmi v starostlivosti o Miss Universe Írska, zúčastňovala sa lokálnych workshopov a celonárodných konferencií.

Nasledujúce roky svoje vedomosti rozvíjala ako lekár a zároveň odborný asistent pre vzdelávanie medikov na Klinike Dermatovenerológie v Košiciach. Súčasne vo voľnom čase vykonávala zákroky v oblasti estetickej dermatológie na súkromnej klinike v Košiciach.

Túžba po nových poznatkoch v estetickej medicíne ju viedla k absolvovaniu niekoľkých školení, taktiež sa pravidelne zúčastňuje kongresov a workshopov doma aj v zahraničí. V spolupráci s inými lekármi publikovala niekoľko informačných brožúr, taktiež participuje ako co-investigátor pri klinických štúdiách.

Jej obľúbený výrok je: „Všetko má svoju krásu, ale nie každý ju vidí“. V praxi sa snaží svojim pacientom poskytnúť nielen čo najprirodzenejší výsledok, ale aj potrebné sebavedomie. Ľudský prístup, pochopenie a záujem o pacienta je to, čím si získava dôveru.

V súčasnosti pokračuje v predatestačnej príprave na dermatovenerologickej ambulancii. Zároveň ju môžete nájsť v NESTORY medical centre na Vojvodskej 8 v Košiciach, kde sa venuje neinvazívnym zákrokom v oblasti estetickej dermatológie. Konkrétne sa špecializuje na anti-aging metódy, aplikáciu botulotoxínu a výplňových materiálov, terapiu krvnou plazmou, vlasové a tvárové mezoterapie a ďalšie zákroky v oblasti estetiky a dermatológie.

Možnosť konzultácie v jazyku:

  • Slovenčina
  • Angličtina
  • základy taliančiny a francúzštiny

Zákroky:

  • Aplikácia botulotoxínu, aplikácia výplňových materiálov, contouring tváre, odstránenie nadmerného potenia- hyperhydrózy, mezoterapia tváre/krku/dekoltu/rúk, mezobotox, drakuloterapia- PRP, vlasová mezoterapia, chemický peeling, dermatoskopia, dermatologické vyšetrenie

Uzavreté zmluvy s poisťovňami:

  • Nie

Platobné metódy:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Recenzie (2)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Už dlhšie ma trápili jemné vrásky a kruhy pod očami. Často som mávala “unavené oči” aj napriek tomu, že som sa cítila úplne fresh. Preto som sa rozhodla podstúpiť výplň kruhov pod očami kyselinou hyalurónovou. Pani doktorka mi všetko pekne vysvetlila...Čítať ďalej

K pani doktorke už chodím dlhšie na aplikáciu botulotoxínu a som nadmieru spokojná. Milý prístup a prirodzený výsledok. Odporúčam

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Plnšie líca injekčná výplň
Odpoveď odborníka · 18. 1. 2023

Dobrý deň, do oblasti líc sa používajú tzv. objemové výplne, ktorými vieme korigovať buď stratu objemu alebo zvýraznenie lícnych kostí. Na trhu je viacero značiek výplňových materiálov na rôzne oblasti použitia. Pre viac informácií je vhodné...

Čítať ďalej
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.