Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

6. 6. 2022 · Aktualizácia: 9. 6. 2022

Netreba sa toho báť :)

Stojí to za to
Približná cena: 1.700€
132043

O lekárovi

Banská Bystrica
Hodnotenie:
Pre operáciu som sa rozhodla kvôli viditeľnému hrbolu na nose, vôbec to neľutujem a konečne sa nehanbím dať si dole okuliare alebo nechať niekoho pozerať sa na mňa z boku. Netreba sa toho báť, urobila by som to zas.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Nad rinoplastikou som rozmýšľala prakticky od puberty, pretože po autonehode, ktorej súčasťou som ako 11-ročná bola, mi po zlomenom nose ostal poriadny hrbol. Hoci nosím okuliare, ktoré to ako-tak zakryjú, jednoducho sa mi to nepáčilo a doba covidu, keď všetci chodili v rúškach a boli doma, mi prišla ako ideálna doba na podstúpenie takejto operácie. Doktorovi Očenášovi nemôžem nič vytknúť, veľmi dobrý prístup, chápavý, odborník vo svojom remesle. Na moje prekvapenie som po operácii nemala žiadne modriny, s ktorými ma každý v okolí strašil, takže netreba sa toho báť. Nič ma nebolelo, hojenie prebehlo prakticky za pár dní. Dlhšiu dobu som mala problémy s dýchaním cez jednu dierku, pretože sa jej tvar stále menil. Dokonca sa mi niekoľkokrát zmenil aj výsledný tvar nosa -viď foto (neviem či už teraz je to finálne alebo sa zmení opäť :D), ale dýcha sa mi už dobre, a to je hlavné. Netreba sa toho báť a odkladať to, je to vážne bezbolestný a rýchly zákrok. Sumu zákroku som napísala už aj s predoperačným vyšetrením a liekmi na hojenie rán.

5

Komentárov (5)

Kedy si bola na zákroku?
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Maximálne spokojná
Zdravím.Som tretí týždeň po kompletnej rhinoplastike u pána dr. Hederu.Som maximálne spokojná.Nos mám presne taký aký som chcela. Ochota a starostlivosť u pána doktora je úžasná. Vrelo odporúčam. Patrí mu jedno veľké ďakujem!!! Siska :)

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.