Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

6. 6. 2022 · Aktualizácia: 5. 10. 2022

Netreba sa toho báť :)

Stojí to za to
Približná cena: 1.700 €
132043

O lekárovi

MUDr. Milan Očenáš
Banská Bystrica
Hodnotenie:
Pre operáciu som sa rozhodla kvôli viditeľnému hrbolu na nose, vôbec to neľutujem a konečne sa nehanbím dať si dole okuliare alebo nechať niekoho pozerať sa na mňa z boku. Netreba sa toho báť, urobila by som to zas.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Nad rinoplastikou som rozmýšľala prakticky od puberty, pretože po autonehode, ktorej súčasťou som ako 11-ročná bola, mi po zlomenom nose ostal poriadny hrbol. Hoci nosím okuliare, ktoré to ako-tak zakryjú, jednoducho sa mi to nepáčilo a doba covidu, keď všetci chodili v rúškach a boli doma, mi prišla ako ideálna doba na podstúpenie takejto operácie. Doktorovi Očenášovi nemôžem nič vytknúť, veľmi dobrý prístup, chápavý, odborník vo svojom remesle. Na moje prekvapenie som po operácii nemala žiadne modriny, s ktorými ma každý v okolí strašil, takže netreba sa toho báť. Nič ma nebolelo, hojenie prebehlo prakticky za pár dní. Dlhšiu dobu som mala problémy s dýchaním cez jednu dierku, pretože sa jej tvar stále menil. Dokonca sa mi niekoľkokrát zmenil aj výsledný tvar nosa -viď foto (neviem či už teraz je to finálne alebo sa zmení opäť :D), ale dýcha sa mi už dobre, a to je hlavné. Netreba sa toho báť a odkladať to, je to vážne bezbolestný a rýchly zákrok. Sumu zákroku som napísala už aj s predoperačným vyšetrením a liekmi na hojenie rán.

6

Komentárov (6)

Klobúk dole som chlap, ale stále som nepozbieral odvahu ísť na tento zákrok. Tiež mám dvojitú zlomeninu nosa. Ale akonáhle ide k tomu že by som to mal spraviť tak sa mi trasie celé telo. Obdivujem, že ste to zvládli.
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Zlepsenie dychania a celkoveho vizoru
Dobry den.Chcela by som sa opytat na dve veci.Aka sa postupuje pro objednavani na rhinoplastiku?Rada by som sa spytat ci sa u Vas robia aj operacie modelovania prsnikov po onkologickej operacii (ked boli odstranene).Dakujem

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.