Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

29. 1. 2018 · Aktualizácia: 1. 10. 2023

Veľké prsia - modelácia

Nedôveryhodný výsledok

Vzhľadom k svojmu nízkemu veku mám príliš veľké prsia, ktoré mi prekážajú pri športových aktivitách ako napríklad beh, ale samozrejme aj z estetického hľadiska by som si ich chcela dať upraviť.

2

Komentáre (2)

OPERA CLINIC
Bratislava
Dobrý deň,
v prípade Vášho záujmu o bezplatnú konzultáciu na ktorej by sme vybrali, indikovali pre Vás najvhodnejší zákrok a všetko Vám vysvetlili Vás radi objednáme. Objednať sa môžete emailom alebo na telefónnom čísle 0944 202 244.
S pozdravom a prianím pekného dňa
OPERA CLINIC
Odpovedať
Ahoj mima a môžem sa Ťa prosím opýtať akú máš veľkosť? A na akú veľkosť by si sa chcela dostať?
Odpovedať

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

Reklama
Modelácia prsníkov u MUDr. Jurášeka

Veľká vďaka patrí pánovi doktorovi Jurášekovi a tak isto jeho tímu.Podstúpila som modeláciu prsníkov a s výsledkom som maximálne spokojná.Moje prsia sú každým dňom krajšie a krajšie.Takže určite odporúčam každému.Ešte raz obrovské ďakujem pán...

Čítať ďalej
Modelácia pŕs Yes Visage Bratislava
U pána doktora som podstúpila modeláciu pŕs a som nadmieru spokojná. Komunikácia skvelá a dostala som dobré rady ako sa sa o prsia po operácii starať. Hojenie prebehlo rýchlo a bez komplikácii takže za mňa spokojnosť

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.