Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

10. 3. 2021 · Aktualizácia: 21. 3. 2021

Syndróm karpálneho tunelu, MUDr. Šimko, Bratislava, výsledok je viditeľný a hlavne citeľný

Stojí to za to
126742

O lekárovi

Hodnotenie:
Syndróm karpálneho tunelu, MUDr. Šimko, Bratislava, výsledok je viditeľný a hlavne citeľný
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

MUDr. Šimko mi v roku 2018 operoval pravú ruku - syndróm karpálneho tunela a s výsledkom operácie som bola maximálne spokojná. Tento rok som mala problém s tou istou diagnózou na ľavej ruke. Po opakovanom obstreku sme sa spolu s MUDr. Šimkom dohodli na operácii ľavej ruky, čo som absolvovala 22.3.2021. Taktiež ako v minulosti aj teraz som spokojná s výsledkom operácie, hoci sa ešte liečim, ale výsledok je viditeľný a hlavne citeľný. Bolesti ustúpili, tŕpnutie ruky tiež.Som vďačná MUDr. Šimkovi, ako aj celému operačnému tímu, ktorí sa zúčastnili na mojej operácii.

1

Komentár (1)

Zdravím?‍♀️
Ďakujeme za Váš príbeh a odporúčanie pána doktora.? Teší ma, že ste spokojná a hlavne, že ustúpili bolesti. Ako sa Vám darí a ako prebieha zotavovanie?? Prajem skoré uzdravenie.?
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

tŕpli mi ruky

roky mi trpnu ruky... mala som stavy , že ráno som nebola schopná niekoľko minút nič urobiť.... až na koniec.. som sa rozhodla.. to riešiť.. a skončila som u pána doktora Imricha Kováča... úžasný mladý človek... príjemný, milý..profesionálne...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.