Čo je nové? Informujte komunitu o svojom pokroku

7. 3. 2018 · Aktualizácia: 12. 3. 2018

Augmentácia,Mentor, anatomické 420cc, pod sval

Stojí to za to
Približná cena: 2.850€

O lekárovi

Bratislava
Hodnotenie:
Augmentácia,Mentor, anatomické 420cc, pod sval
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Pred troma tyzdnami som absolvovala augmentaciu u Mudr.Racza. Mentor,anatomicke 420cc,pod sval. Sestricky velmi mile a ochotne,prostredie pekne,pan doktor ma profesionalny pristup.Prsia su pekne,velkost odhadol dr. super,lava strana este opuchnuta s modrinami.Snad jedine negativum je,ze som si miernu asymetriu svojich prsnikov resp. bradaviek pred operaciou nikdy nevsimla (mozno kvoli malej velkosti a poklesu).Teraz je viditelnejsia.Mozno to bola chyba komunikacie pri konzultacii,neviem.Celkovo som vsak spokojna a Mudr.Racza odporucam.

13

Komentárov (13)

Ahoj Zuzu, dúfam, že opuch i modriny už ustupujú a radosť z nových pŕs graduje :) Implantáty si si vyberala sama alebo Ti ich odporúčal lekár? Akú máš vlastne teraz veľkosť?
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?
Odpovedať
Skutočne chcete odstrániť tento obrázok?

Páčil sa vám tento príbeh? Povedzte nám ten svoj!

100% spokojnosť

Dobrý deň, MUDr. Jurášek splnil môj sen o krásnych a hlavne PRIRODZENE vyzerajúcich prsiach. Musím povedať, že výsledok prečkal moje očakávania. Oceňujem ochotu, profesionalitu, ľudský prístup a ďakujem celému personálu, ktorý navodil úžasnú...

Čítať ďalej

Všetky informácie na tejto stránke pochádzajú od používateľov portálu, nie od lekárov alebo špecialistov.

Informácie zverejňované na Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť osobnú konzultáciu medzi pacientom a lekárom. Estheticon.sk nepodporuje komerčné produkty ani služby.