Mikroihličková rádiofrekvencia (ScarLet)

Ide o ambulantné ošetrenie s liftingovým účinkom, ktoré redukuje prejavy starnutia, vyhladzuje vrásky a vypína ochabnutú pokožku na tvári, krku a dekoltáži.

Princíp ošetrenia spočíva v zavedení 25 pozlátených mikroihličiek – elektród - do pokožky do hĺbky 0,5–3,5 mm priamo ku kolagénovým a elastínovým vláknam. V kombinácii s tepelnou rádiofrekvenčnou energiou, ktorá tak preniká do hlbokých vrstiev pokožky, dochádza k stimulácii tvorby kolagénu a elastínu, čo sa prejavuje vypnutím pokožky a zlepšením jej textúry.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti - rieši povädnutú pokožku tváre a krku, ochabnuté kontúry, rozšírené póry, aktívne akné, vrásky. Liftingový efekt je viditeľný okamžite po ošetrení, maximálny účinok sa prejaví postupne, v priebehu 3-4 týždňov, kedy dochádza k intenzívnej tvorbe kolagénu a elastínu.

Ambulantné ošetrenie je bezbolestné s minimálnym diskomfortom, ako je začervenanie a opuch, takže ihneď po ošetrení sa dá pokračovať vo všetkých plánovaných činnostiach.

Aktualizované: 13.11.2012

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.

Mikroihličková rádiofrekvencia (ScarLet) - Cenníky

Ceny od 150 €
MUDr. Diana Višňovská
Concept Clinic
Bratislava
Ceny od 150 €
Concept Clinic
Ceny od 50 €
Chirkoz Medical Clinic
Ceny od 150 €
MUDr. Tomáš Ryant
Ceny od 60 €
MUDr. Barbora Gulánová

Mikroihličková rádiofrekvencia (ScarLet)

94% spokojnosť. Založené na 17 hodnoteniach pacientov.

Odborníci vo vašom okolí   
Zákroky, na ktoré sa chystajú ostatní.