MUDr. Martina Hlavatá

MUDr. Martina Hlavatá

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Tehelná 26, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Martina Hlavatá
MUDr. Martina Hlavatá
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

MUDr. Martina Hlavatá prevádzkuje neštátnu dermatovenerologickú ambulanciu SKINklinik v Bratislave.

Pani doktorka Hlavatá sa aktívne zúčastňuje rôznych odborných kurzov a seminárov doma aj v zahraničí. Zaujíma sa o moderné medicínske postupy a poznatky z oblasti korektívnej a estetickej medicíny. Pani doktorke záleží najmä na kvalitnej starostlivosti a pacient je u nej vždy na prvom mieste. Samozrejmosťou pani doktorky je profesionálny, individuálny a priateľský prístup ku každému klientovi. Dermatovenerologická ambulancia MUDr. Martiny Hlavatej poskytuje dermatoveneroogickú starostlivosť pacientom všetkých vekových kategórií.

Medzi korektívne zákroky, ktoré pani doktorka Hlavatá vykonáva sú aplikácia botulotoxínu (čelo, brada, kútiky, horná pera, krk), odstránenie potenia botulotoxínom (podpazušie, dlane, chodidlá), aplikácia kyseliny hyalurónovej (jemné vrásky, stredne hlboké vrásky, hlboké vrásky, modelovanie tváre - líca, výplň a modelácia pier, odstránenie kruhov pod očami, krk, dekolt, mezoterapia tváre, hyaluronidáza - rozpustenie ložiska, rejuvenizácia rúk), niťový lifting(aplikácia vstrebateľných nití), plazmaterapia-drakuloterapia (terapia vlastnou krvou).

Ďalej sa špecializuje na ošetrenie jaziev (injekčná aplikácia depotného kortikoidu), ošetrenie elektrokauterom (odstránenie fibrómov), ošetrenie tekutým dusíkom(starecké bradavice, ošetrenie vírusových bradavíc, kryoterapia vlasov), vyšetrenie znamienok, chemický peeling (fenolový peeling, peeling TCA kyselinou, peeling AHA kyselinou).

Pacientky ju predovšetkým vyhľadávajú pre prirodzené výsledky v aplikácii botulotoxínu, presnú a prirodzenú prácu s výplňovými materiálmi, ktoré aplikuje za účelom odstránenia vrások, vyplnenia kontúr a omladenie tváre, venuje sa aj ďalším neinvazívnym metódam estetickej medicíny.

Podľa dostupných recenzií si pacienti na pani doktorke Hlavatej najviac vážia jej ľudského a profesionálneho prístupu, vďaka čomu je schopná poskytovať starostlivosť vysokého štandardu a zaistiť dôveru u svojich pacientov.

Pred každým zákrokom je nutná konzultácia, na ktorú je možné sa objednať telefonicky.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2000

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.