MUDr. Alexandra Markotánová

MUDr. Alexandra Markotánová

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Nerudova 14, Košice, Košický kraj
MUDr. Alexandra Markotánová
MUDr. Alexandra Markotánová
(1 Recenzia)·100% odporúča

Informácie

Pozitívne referencie od spokojných klientov sú pre MUDr. Alexandru Markotánovú tou najlepšiou odmenou.

Klienti si ju cenia najmä pre individuálny prístup, empatiu, obrovský zmysel pre estetiku a komplexnú starostlivosť, ktorá je zárukou výborných výsledkov a tým aj absolútna spokojnosť jej klientov.

MUDr. Alexandra Markotánová je certifikovaným odborníkom so širokým portfóliom výkonov z oblasti estetickej dermatológie, ako je aplikácia botulotoxínu, injekčných dermálnych výplní kyselinou hyalurónovou, niťových liftingov či práce s laserom. Na klinike ENVY môžete podstúpiť široké spektrum zákrokov spadajúcich pod pôsobnosť pani doktorky Markotánovej, ktoré zahrňujú všetky časti tváre a celé telo.

Do tímu lekárov kliniky ENVY patria špecialisti z odborov preventívnej a estetickej medicíny, dermatológie a plastickej chirurgie, ktorí majú dlhoročné skúsenosti na Slovensku ale aj v zahraničí.

MUDr. Alexandra Markotánová v roku 2011 úspešne ukončila štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci. Následne po ukončení štúdia pôsobila ako lekár a odborný asistent na I. chirurgickej klinike UNB Mickiewiczova v Bratislave. Od roku 2014 do 2018 pôsobila na Klinike plastickej chirurgie F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici. V súčasnej dobe je na predatestačnej stáži na Klinike plastickej chirurgie UNB Ružinov. MUDr. Alexandra Markotánová je zapísaná do atestačnej prípravy v obore plastická chirurgia od roku 2012. V súčasnosti pani doktorka pôsobí na klinike ENVY.

Pravidelne sa zúčastňuje na domácich ale aj zahraničných odborných školení, stáží, kongresov a workshopov v oblasti plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie.

Pani doktorka Markotánová kladie veľký dôraz predovšetkým na kvalitu a bezpečnosť poskytovanej lekárskej starostlivosti, uplatňovanie najmodernejších lekárskych metód a postupov a vytváranie komfortného prostredia pre svojich klientov.

Pre pani doktorku je dôležitá najmä vysoká profesionalita, diskrétnosť a individuálny prístup ku každému klientovi za použitia bezpečných metód a komplexných riešení.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Hlavné zákroky

Dermatológia

Estetická medicína

Kozmetické ošetrenia

Recenzie (1)

5.0
1 Recenzia · 100% odporúča

Ďakujem MUDr. Markotánovej a celej Klinike ENVY v Bratislave za profesionalny a ludsky pristup. Som velmi spokojna. Pani doktorka lieci moju alopeciu. Jana

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (2)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.