MUDr. Alexandra Markotánová

MUDr. Alexandra Markotánová

(1 Recenzia)·100% odporúča
Ohodnotiť
Nerudova 14, Košice, Košický kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
MUDr. Alexandra Markotánová
MUDr. Alexandra Markotánová
(1 Recenzia)·100% odporúča
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Pozitívne referencie od spokojných klientov sú pre MUDr. Alexandru Markotánovú tou najlepšiou odmenou.

Klienti si ju cenia najmä pre individuálny prístup, empatiu, obrovský zmysel pre estetiku a komplexnú starostlivosť, ktorá je zárukou výborných výsledkov a tým aj absolútna spokojnosť jej klientov.

MUDr. Alexandra Markotánová je certifikovaným odborníkom so širokým portfóliom výkonov z oblasti estetickej dermatológie, ako je aplikácia botulotoxínu, injekčných dermálnych výplní kyselinou hyalurónovou, niťových liftingov či práce s laserom. Na klinike ENVY môžete podstúpiť široké spektrum zákrokov spadajúcich pod pôsobnosť pani doktorky Markotánovej, ktoré zahrňujú všetky časti tváre a celé telo.

Do tímu lekárov kliniky ENVY patria špecialisti z odborov preventívnej a estetickej medicíny, dermatológie a plastickej chirurgie, ktorí majú dlhoročné skúsenosti na Slovensku ale aj v zahraničí.

MUDr. Alexandra Markotánová v roku 2011 úspešne ukončila štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci. Následne po ukončení štúdia pôsobila ako lekár a odborný asistent na I. chirurgickej klinike UNB Mickiewiczova v Bratislave. Od roku 2014 do 2018 pôsobila na Klinike plastickej chirurgie F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici. V súčasnej dobe je na predatestačnej stáži na Klinike plastickej chirurgie UNB Ružinov. MUDr. Alexandra Markotánová je zapísaná do atestačnej prípravy v obore plastická chirurgia od roku 2012. V súčasnosti pani doktorka pôsobí na klinike ENVY.

Pravidelne sa zúčastňuje na domácich ale aj zahraničných odborných školení, stáží, kongresov a workshopov v oblasti plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie.

Pani doktorka Markotánová kladie veľký dôraz predovšetkým na kvalitu a bezpečnosť poskytovanej lekárskej starostlivosti, uplatňovanie najmodernejších lekárskych metód a postupov a vytváranie komfortného prostredia pre svojich klientov.

Pre pani doktorku je dôležitá najmä vysoká profesionalita, diskrétnosť a individuálny prístup ku každému klientovi za použitia bezpečných metód a komplexných riešení.

Recenzie (1)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Ďakujem MUDr. Markotánovej a celej Klinike ENVY v Bratislave za profesionalny a ludsky pristup. Som velmi spokojna. Pani doktorka lieci moju alopeciu. Jana

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.