MUDr. Denisa Škrovinová

MUDr. Denisa Škrovinová

(5 Recenzií)·100% odporúča
Ohodnotiť
A. Rudnaya 23 , Žilina, Žilinský kraj
MUDr. Denisa Škrovinová
MUDr. Denisa Škrovinová
(5 Recenzií)·100% odporúča

Informácie

MUDr. Denisa Škrovinová získala titul MUDr. v roku 1998 úspešným absolvovaním 6-ročného štúdia všeobecného lekárstva na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine.

Po ukončení štúdia sa zamerala na oftalmológiu, z ktorej si v rokoch 2001 a 2006 urobila prvú a druhú atestáciu. Túžbu MUDr. Škrovinovej neustále odborne rásť potvrdzuje aj doktorandské štúdium na Lekárskej fakulte UK, ktoré v roku 2012 ukončila dizertačnou skúškou so zameraním na korekciu myopie wavefront optimalizovanou abláciou.

Prvé pracovné skúsenosti získala po ukončení štúdia na očnom oddelení v NsP v Žiline. Počas svojho 7- ročného pôsobenia sa zameriavala na operácie sivého zákalu, laserové ošetrenia sietnice či liečbu ochorení predného a zadného segmentu oka.

Zlomovým medzníkom v kariére MUDr. Škrovinovej bol rok 2005, kedy sa stala primárkou 1. Žilinského očného centra Vikom. Vo svojej práci sa špecializovala na laserove operácie glaukónu a sivého zákalu. Počas svojho pôsobenia získala niekoľko významných certifikátov či už pre prácu s oftalmologickým CT, alebo excimerovaným laserom MEL 60.

MUDr. Denise Škrovinovej patrí prvenstvo tak v operáciách za pomoci femtosekudového lasera, ako aj použití špeciálneho vnútroočného implantátu Acrysof Toric.

Získané vedomosti a skúsenosti z medzinárodných kongresov, školení, špecializačných kurzov a zahraničných sympózií sa rozhodla zužitkovať vo vlastnej súkromnej očnej klinike Doftall, ktorá sa radí k najlepšie vybaveným očným klinikám na okolí.

V centre záujmu MUDr. Denisy Škrovinovej sú predovšetkým Excimer laserove operácie, plastické operácie a zákroky estetickej chirurgie so zameraním na predný segment oka. Pri každom zákroku kladie veľký dôraz na odbornosť, precíznosť a kvalitu použitých materiálov. Dôveru pacientov si taktiež získava aj svojim ľudským prístupom a odborným online poradenstvom, ktoré poskytuje úplne bezplatne.

MUDr. Denisa Škrovinová ordinuje v súkromnej očnej klinike Doftall, ktorá sa nachádza v budove MAGNUS na ul. Alexandra Rudnaya 23 v Žiline.

Možnosť videokonzultácie:

  • Nie

Možnosť financovania alebo splátok:

  • Nie

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2005

Certifikáty

  • Oftalmológia

Členstvá:

  • Slovenská Oftalmologická Spoločnosť

Hlavné zákroky

Plastická chirurgia

Estetická medicína

Recenzie (5)

4.4
5 Recenzií · 100% odporúča

Odporúčam všetkým. Príjemné prostredie, milý a ústretový prístup.

Naozaj odporučam toto pracovisko. Bol som nesmierne spokojny s pristupom a ustretovostou pracovnikov. Datum mojej kontroly bol stanoveny na kedy som potreboval.

Zobraziť ďalšie recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Obrázky (4)

Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Zodpovedané otázky

Blefaroplastika v okolí Žiliny
Odpoveď odborníka · 20. 10. 2015
Dobrý deň, môžeme ponúknuť naše služby v Doftall- očná klinika. Neváhajte kontaktovať recepciu pracoviska. Veríme, že splníme Vaše očakávania. Krásny večer. MUDr. Denisa Škrovinová
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.