MUDr. Denisa Škrovinová

MUDr. Denisa Škrovinová

(5 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
A. Rudnaya 23 , Žilina, Žilinský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá v priemere do 1 týždňa
MUDr. Denisa Škrovinová
MUDr. Denisa Škrovinová
(5 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 1634 návštevy profilu

MUDr. Denisa Škrovinová získala titul MUDr. v roku 1998 úspešným absolvovaním 6-ročného štúdia všeobecného lekárstva na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine.

Po ukončení štúdia sa zamerala na oftalmológiu, z ktorej si v rokoch 2001 a 2006 urobila prvú a druhú atestáciu. Túžbu MUDr. Škrovinovej neustále odborne rásť potvrdzuje aj doktorandské štúdium na Lekárskej fakulte UK, ktoré v roku 2012 ukončila dizertačnou skúškou so zameraním na korekciu myopie wavefront optimalizovanou abláciou.

Prvé pracovné skúsenosti získala po ukončení štúdia na očnom oddelení v NsP v Žiline. Počas svojho 7- ročného pôsobenia sa zameriavala na operácie sivého zákalu, laserové ošetrenia sietnice či liečbu ochorení predného a zadného segmentu oka.

Zlomovým medzníkom v kariére MUDr. Škrovinovej bol rok 2005, kedy sa stala primárkou 1. Žilinského očného centra Vikom. Vo svojej práci sa špecializovala na laserove operácie glaukónu a sivého zákalu. Počas svojho pôsobenia získala niekoľko významných certifikátov či už pre prácu s oftalmologickým CT, alebo excimerovaným laserom MEL 60.

MUDr. Denise Škrovinovej patrí prvenstvo tak v operáciách za pomoci femtosekudového lasera, ako aj použití špeciálneho vnútroočného implantátu Acrysof Toric.

Získané vedomosti a skúsenosti z medzinárodných kongresov, školení, špecializačných kurzov a zahraničných sympózií sa rozhodla zužitkovať vo vlastnej súkromnej očnej klinike Doftall, ktorá sa radí k najlepšie vybaveným očným klinikám na okolí.

V centre záujmu MUDr. Denisy Škrovinovej sú predovšetkým Excimer laserove operácie, plastické operácie a zákroky estetickej chirurgie so zameraním na predný segment oka. Pri každom zákroku kladie veľký dôraz na odbornosť, precíznosť a kvalitu použitých materiálov. Dôveru pacientov si taktiež získava aj svojim ľudským prístupom a odborným online poradenstvom, ktoré poskytuje úplne bezplatne.

MUDr. Denisa Škrovinová ordinuje v súkromnej očnej klinike Doftall, ktorá sa nachádza v budove MAGNUS na ul. Alexandra Rudnaya 23 v Žiline.

Dátum získania odbornej spôsobilosti:

  • 2005

Certifikáty

  • Oftalmológia

Členstvá:

  • Slovenská Oftalmologická Spoločnosť

Recenzie (5)

4.4
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Odporúčam všetkým. Príjemné prostredie, milý a ústretový prístup.

Naozaj odporučam toto pracovisko. Bol som nesmierne spokojny s pristupom a ustretovostou pracovnikov. Datum mojej kontroly bol stanoveny na kedy som potreboval.

Mal som možnosť navštíviť očnú kliniku Doftall. Veľmi som bol spokojný s profesionálnym, ústretovým a milým prístupom Dr. Škrovinovej. Odporúčam všetkým pacientom.

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Denisa Škrovinová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (1)

Obrázky (4)

Požiadajte MUDr. Denisa Škrovinová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (2)

Požiadajte MUDr. Denisa Škrovinová o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!