Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
 • 7 odpovedí

MUDr. Denisa Škrovinová

Oftalmológia Žilina
Oftalmológia Žilina
DOFTALL, s.r.o. očná klinika
SILVER BADGE
 • 100% do 1 dňa
 • zodpovedaných
  dopytov
  priemerne
  odpovedá

Napíšte nám

Recenzie (5)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Denisa Škrovinová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Denisa Škrovinová už získal/a tieto skúsenosti

Anonym

Anonymous 25.09.2013
Stojí to za to     

Odporúčam všetkým. Príjemné prostredie, milý a ústretový prístup.

Anonym

Anonymous 02.04.2013
Stojí to za to     

Naozaj odporučam toto pracovisko. Bol som nesmierne spokojny s pristupom a ustretovostou pracovnikov. Datum mojej kontroly bol stanoveny na kedy som potreboval.

Anonym

Anonymous 01.04.2013
Stojí to za to     

Mal som možnosť navštíviť očnú kliniku Doftall. Veľmi som bol spokojný s profesionálnym, ústretovým a milým prístupom Dr. Škrovinovej. Odporúčam všetkým pacientom.

Anonym

Anonymous 20.03.2013
Stojí to za to     

Vrelo odporucam tuto kliniku. Personal je velmi mily a prostredie je naozaj prijemne. Odbornost je vysoko kvalitna.

Profil - MUDr. Denisa Škrovinová - Oftalmológia Žilina

Motto:

Odborníčka na oftalmológiu a zároveň aj jedna z 5 slovenských chirurgov, ktorí sa môžu pochváliť najväčším počtom implantácií multifokálnych očných šošoviek.

ČlenstvoOstatné členstvá:

 • SOS - Slovenská Oftalmologická Spoločnosť

Uvítanie

MUDr. Denisa Škrovinová získala titul MUDr. v roku 1998 úspešným absolvovaním 6-ročného štúdia všeobecného lekárstva na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine.

Po ukončení štúdia sa zamerala na oftalmológiu, z ktorej si v rokoch 2001 a 2006 urobila prvú a druhú atestáciu. Túžbu MUDr. Škrovinovej neustále odborne rásť potvrdzuje aj doktorandské štúdium na Lekárskej fakulte UK, ktoré v roku 2012 ukončila dizertačnou skúškou so zameraním na korekciu myopie wavefront optimalizovanou abláciou.

Prvé pracovné skúsenosti získala po ukončení štúdia na očnom oddelení v NsP v Žiline. Počas svojho 7- ročného pôsobenia sa zameriavala na operácie sivého zákalu, laserové ošetrenia sietnice či liečbu ochorení predného a zadného segmentu oka.

Zlomovým medzníkom v kariére MUDr. Škrovinovej bol rok 2005, kedy sa stala primárkou 1. Žilinského očného centra Vikom. Vo svojej práci sa špecializovala na laserove operácie glaukónu a sivého zákalu. Počas svojho pôsobenia získala niekoľko významných certifikátov či už pre prácu s oftalmologickým CT, alebo excimerovaným laserom MEL 60.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Denise Škrovinovej patrí prvenstvo tak v operáciách za pomoci femtosekudového lasera, ako aj použití špeciálneho vnútroočného implantátu Acrysof Toric.

Získané vedomosti a skúsenosti z medzinárodných kongresov, školení, špecializačných kurzov a zahraničných sympózií sa rozhodla zužitkovať vo vlastnej súkromnej očnej klinike Doftall, ktorá sa radí k najlepšie vybaveným očným klinikám na okolí.

V centre záujmu MUDr. Denisy Škrovinovej sú predovšetkým Excimer laserove operácie, plastické operácie a zákroky estetickej chirurgie so zameraním na predný segment oka. Pri každom zákroku kladie veľký dôraz na odbornosť, precíznosť a kvalitu použitých materiálov. Dôveru pacientov si taktiež získava aj svojim ľudským prístupom a odborným online poradenstvom, ktoré poskytuje úplne bezplatne.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Denisa Škrovinová ordinuje v súkromnej očnej klinike Doftall, ktorá sa nachádza v budove MAGNUS na ul. Alexandra Rudnaya 23 v Žiline.

 

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) Od 300 €
   Odstránenie xantelaziem (tukových usadenín v okolí očí)

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Oftalmológia Žilina
Adresa
A. Rudnaya 23
Budova Magnus /malý vural/, č.111
01001 Žilina
Slovenská republika